​Karadeniz Kitap Fuarı ikinci kez kapılarını açıyor

​Karadeniz Kitap Fuarı ikinci kez kapılarını açıyor

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Karadeniz Kitap Fuarı, 23 Şubat tarihinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerine kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle TÜYAP tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Karadeniz Kitap Fuarı, 23-28 Şubat 2016 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Bu yıl 150 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılacağı fuarda ayrıca, panel, söyleşi, atölye çalışması ve çocuk etkinlikleri gibi 50’ye yakın kültür etkinliği düzenlenecek. Geçtiğimiz yıl yaklaşık 500 yazarın katıldığı fuarda, bu yıl davetli ve ziyaretçi sayısında artış bekleniyor. 

Etkinlikler, imza günleri ve okur ve yazar buluşmaları kapsamında Emre Kongar, Canan Tan, Mustafa Armağan, Ömer Sevinçgül, Deniz Kavukçuoğlu, Sevil Atasoy, Murat Menteş, Ahmet Şimşirgil,  Bahadır Yenişehirlioğlu, Aret Vartanyan, Nebil Özgentürk, Nazan Tacer, Feridun Andaç, Nedim Gürsel, Kahraman Tazeoğlu, Menderes Samancılar, Ayşe Tolga ve Murat Tavlı’nın da aralarında bulunduğu pek çok yazar fuarda okurlarıyla buluşacak. Etkinlik programı, imza günleri, katılımcı listesi ve fuar alanına yapılan servis saatlerini öğrenmek için www.karadenizkitapfuarisamsun.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi