​10.Avrasya Boat Show Fuarı Denizde Yapılacak

​10.Avrasya Boat Show Fuarı  Denizde Yapılacak

Bu yıl 9'uncusu düzenlenen fuarı, 130 bin 123 kişi ziyaret etti. Bir Sonraki 27 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında tertip edecek CNR Avrasya Boat Show, Ülkemiz'de ilk defa denizde tertip edecek .

Karada gerçekleşen dünyanın en büyük 2. boatshow fuarına Rusya, Bulgaristan, İran, Almanya, İtalya, İngiltere, AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI , Fransa, İspanya, Ukrayna ve Yunanistan enbaşta olmak üzere 82 çeşitli ülkeden ziyaretçi katıldı. Hız ve konfor arayan deniz severleri için fuarda milyonlarca dolar değerindeki süper lüks yatların yanında hız tekneleri, byayılır, jet skiler, yelkenliler ve çeşitli deniz malzemeleri ziyaretçilerin beğenisine takdim edildi .

CNR AVRASYA BOAT SHOW İLK KEZ DENİZDE YAPILACAK

CNR Avrasya Boat Show'un 27 Eylül-2 Ekim 2016 tarihleri arasında ilk defa denizde düzenleneceği belirlendi . Karada eriştiği başarıya denizde de erişmeyi hedef alan CNR, Avrasya Boat Show'u DENTUR iş birliğinde Ataköy Mega Yacht Marina'da örgütlü edecek. Şimdiden pekçok katılımcı, denizdeki boatshow için şimdiden yerlerini ayırdı.

RUSYA, FUARDA ÇOK SAYIDA SİPARİŞ VERDİ

Fuara geçmiş senelerin çok üstünde Rusya ve Ukrayna'dan ziyaretçi geldi. Rusya ile Ülkemiz arasında günümüzde meydana gelen bütün negatifliklere nazaran , CNR Avrasya Boat Show'a geçmiş senelerin çok üstünde Rus ziyaretçinin gelmesi dikkat çekti. Bilhassa Rusya'nın tekne ve yat aşığı seçkin kesiminin fuara alaka göstermesi memnuniyetle karşılandı. Rus ziyaretçiler, fuarda en fazla el imalatı tekne ve yatlarla ilgilendi. CNR Avrasya Boat Show'a dahil olan Rus ziyaretçilerin birden fazla sipariş verdiği tahmin ediliyor.

FUARI YERLİ VE YABANCI 130 BİN 123 KİŞİ GEZDİ

Deniz tutkunlarının bütün arayışlarına cevap veren CNR Avrasya Boat Show, yoğun alaka ile karşılandı. Karada inşa edilen dünyanın ikinci en büyük fuarında milyonlarca dolar değerindeki süper lüks yatların yakınında hız tekneleri, byayılır, jet skiler, yelkenliler ve çeşitli deniz malzemeleri ziyaretçilerin beğenisine takdim edildi . 13-21 Şubat tarihleri arasında düzenlenen fuarı yerli ve yabancı toplam 130 bin 123 kişi ziyaret etti. 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi