​CNR EXPO’da en yenilikçi kitap fuarı gün sayıyıor

​CNR EXPO’da en yenilikçi kitap fuarı gün sayıyıor

Edebiyattan dini ilimlere, çocuk yayıncılığından, yabancı eser tercümesine ve periyodik yayınlara kadar geniş bir yelpazede güzide eserler ortaya koyan Kaynak Kültür Yayın Grubu, 27 Şubat – 8 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan CNR Kitap Fuarı’nda, üç ayrı stantta değerli okuyucularını ağırlayacak. Kitapseverlerle yayıncıları buluşturan, “En yenilikçi kitap fuarı” olmayı hedefleyen CNR Kitap Fuarı 27 Şubat’ta

Edebiyattan dini ilimlere, çocuk yayıncılığından, yabancı eser tercümesine ve periyodik yayınlara kadar geniş bir yelpazede güzide eserler ortaya koyan Kaynak Kültür Yayın Grubu, 27 Şubat – 8 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan CNR Kitap Fuarı’nda, üç ayrı stantta değerli okuyucularını ağırlayacak.

Kitapseverlerle yayıncıları buluşturan, “En yenilikçi kitap fuarı” olmayı hedefleyen CNR Kitap Fuarı 27 Şubat’ta kapılarını açtı. 9 Mart’a kadar çeşitli etkinliklere ve imza günlerine ev sahipliği yapacak olan, İstanbul Yeşilköy CNR EXPO’da gerçekleşecek fuarın önemli konuklarından biri de Kaynak Kültür Yayın Grubu. Işık Yayınları, Nil Yayınları, Şahdamar Yayınları, Sütun Yayınları, Kaynak Yayınları, Yitik Hazine Yayınları, Define Yayınları, Muştu Yayınları ve Kuşak Yayınlarını bünyesinde barındıran Kaynak Kültür Yayın Grubu, ayrıca yabancı yayınlar alanında da Kaynak Publishin Group adıyla altı ana dildeki yayınevi ile faaliyette bulunuyor. CNR Kitap Fuarı’na Kaynak Kültür Yayın Grubu, Muştu Yayınları ve Kuşak Yayınları olarak üç ayrı stand kurulacak.

Çocuk yayıncılığının öncülerinden Muştu ve Kuşak Yayınları’nın stantlarında, küçükleri, severek okudukları kitapların yazarlarıyla buluşturacak olan imza günleri düzenlenecek. 5 Mart Perşembe günü Muştu Yayınları’nın standında Erol Ergün okuyucularıyla buluşurken; Kuşak Yayınları’nın standında 5 Mart Perşembe günü Nuh Özdin, 7 Mart Cumartesi günü Alper Sarı, 8 Mart Pazar günü Hakan Öztunç kitaplarını imzalayacak. Ayrıca Kuşak Yayınları’nın standında çocukların ilgisini çekecek, kadim kültürümüzün bir parçası olan eski eğlencelerimizi hatırlatacak kukla gösterisi yapılacak.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

21 Mart 25 Mart

Doğu Marmara Kozmetik ve Kişisel Bakım F

Kocaeli BB Uluslararası Fuar Merkezi İzmit

Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş.

28 Mart 29 Mart

Akıllı Şehirler Konferansı ve Fuarı

JW Marriott Hotel Ankara

MCI Fuarcılık Dış Ticaret Ltd. Şti

29 Mart 01 Nisan

6.İskele ve Kalıp ve Hareketli Platform

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

29 Mart 31 Mart

No Dig Expo Turkey- Altyapı ve Kazısız T

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

05 Nisan 07 Nisan

18 Yükseköğretim Tanıtım ve Eğitim Fuarı

Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi Antalya

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

05 Nisan 08 Nisan

Elazığ Düğün ve Konsept Fuarı

Fuar ve Sergi Alanı Elazığ

Gelecek Fuarcılık Hizmetleri Kültür Ve Sanat Etkinlikleri Paz. San Ve Tic Ltd. Şti.

12 Nisan 15 Nisan

Afyonkarahisar Tarım Hayvancılık ve Tarı

Kültürpark Belediye Fuar Alanı Afyonkarahisar

ART Fuar Org.Tic Ltd.Şti.

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi