​CNR EXPO’da en yenilikçi kitap fuarı gün sayıyıor

​CNR EXPO’da en yenilikçi kitap fuarı gün sayıyıor

Edebiyattan dini ilimlere, çocuk yayıncılığından, yabancı eser tercümesine ve periyodik yayınlara kadar geniş bir yelpazede güzide eserler ortaya koyan Kaynak Kültür Yayın Grubu, 27 Şubat – 8 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan CNR Kitap Fuarı’nda, üç ayrı stantta değerli okuyucularını ağırlayacak. Kitapseverlerle yayıncıları buluşturan, “En yenilikçi kitap fuarı” olmayı hedefleyen CNR Kitap Fuarı 27 Şubat’ta

Edebiyattan dini ilimlere, çocuk yayıncılığından, yabancı eser tercümesine ve periyodik yayınlara kadar geniş bir yelpazede güzide eserler ortaya koyan Kaynak Kültür Yayın Grubu, 27 Şubat – 8 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan CNR Kitap Fuarı’nda, üç ayrı stantta değerli okuyucularını ağırlayacak.

Kitapseverlerle yayıncıları buluşturan, “En yenilikçi kitap fuarı” olmayı hedefleyen CNR Kitap Fuarı 27 Şubat’ta kapılarını açtı. 9 Mart’a kadar çeşitli etkinliklere ve imza günlerine ev sahipliği yapacak olan, İstanbul Yeşilköy CNR EXPO’da gerçekleşecek fuarın önemli konuklarından biri de Kaynak Kültür Yayın Grubu. Işık Yayınları, Nil Yayınları, Şahdamar Yayınları, Sütun Yayınları, Kaynak Yayınları, Yitik Hazine Yayınları, Define Yayınları, Muştu Yayınları ve Kuşak Yayınlarını bünyesinde barındıran Kaynak Kültür Yayın Grubu, ayrıca yabancı yayınlar alanında da Kaynak Publishin Group adıyla altı ana dildeki yayınevi ile faaliyette bulunuyor. CNR Kitap Fuarı’na Kaynak Kültür Yayın Grubu, Muştu Yayınları ve Kuşak Yayınları olarak üç ayrı stand kurulacak.

Çocuk yayıncılığının öncülerinden Muştu ve Kuşak Yayınları’nın stantlarında, küçükleri, severek okudukları kitapların yazarlarıyla buluşturacak olan imza günleri düzenlenecek. 5 Mart Perşembe günü Muştu Yayınları’nın standında Erol Ergün okuyucularıyla buluşurken; Kuşak Yayınları’nın standında 5 Mart Perşembe günü Nuh Özdin, 7 Mart Cumartesi günü Alper Sarı, 8 Mart Pazar günü Hakan Öztunç kitaplarını imzalayacak. Ayrıca Kuşak Yayınları’nın standında çocukların ilgisini çekecek, kadim kültürümüzün bir parçası olan eski eğlencelerimizi hatırlatacak kukla gösterisi yapılacak.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

16 Ocak 19 Ocak

IF Wedding Fashion İzmir

Fuar İzmir - Gaziemir İzmir

İZFAŞ İzmir Fuarcılık Hizmet. Kültür ve Sanat İşleri. Tic.A.Ş

16 Ocak 20 Ocak

Gapfood 14.Gıda, Gıda Teknolojileri ve A

OFM Ortadoğu Fuar Merkezi Gaziantep

Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti.

16 Ocak 20 Ocak

Gaptarım Tarım, 9.Tarım Teknolojileri ve

OFM Ortadoğu Fuar Merkezi Gaziantep

Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti.

17 Ocak 20 Ocak

Anfaş Hotel Equipment - 29.Uluslararası

Antalya Fuar Merkezi

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

17 Ocak 20 Ocak

Anfaş Food Product - 25.Uluslararası Gı

Antalya Fuar Merkezi

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

18 Ocak 21 Ocak

Exponazagro Tarım, Hayvancılık, ve Gıda

Nazilli Eşref Özel Kapalı Çok Amaçlı Alanı Aydın

Elit Fuarcılık Hizmetleri Ltd.Şti.

23 Ocak 28 Ocak

CNR İMOB 2018- İstanbul Mobilya Fuarı

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

İstanbul Fuarcılık A.Ş.

25 Ocak 28 Ocak

EMITT 2018 22.Doğu Akdeniz Uluslararası

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul

E Uluslararası Fuar ve Tanıtım Hizmetleri A.Ş.

Özel Röportaj

Yazarlar

2015 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi