​Ertan Aşrak’tan Fuar Teşekkürü

​Ertan Aşrak’tan Fuar Teşekkürü

Ertan Aşrak’tan Fuar TeşekkürüYeni Adana İmar İnşaat ve Ticaret Aş Genel Müdürü Ertan Aşrak 18-21 Şubat tarihleri arasında düzenlenen 2016 Adana İnşaat Fuarı’nda İmar Aş standına katılım gösteren ziyaretçilere teşekkür etti.

İMAR AŞ PROJELERİ TEKNOLOJİ PLATFORMU

Adana Büyükşehir Belediyesi, Yeni Adana İmar İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi Genel Müdürü Ertan Aşrak; Projelerimizde öncelikle kentimizin ve sektörün ihtiyaçlarını değerlendirdik. Adana’da giderek artan bir oranda dayanıklı, güvenli ve kaliteli yapılara yönelik eğilim var. Biz de İmar Aş olarak bu ihtiyaçlara cevap verebilen çok yönlü bir platform oluşturma hedefiyle yola çıktık. Projelerimizi kaliteli ürün, sistem ve teknolojilerin bir arada sunulduğu çok yönlü bir platforma dönüştürdük. Dedi.

KATILIM ADANA VE SEKTÖR ADINA SEVİNDİRİCİ

Fuar’a katılımın Adana ve sektör adına sevindirici olduğunu belirten Ertan Aşrak "Yeni Adana İmar İnşaat olarak Adana'nın bölgede cazibe merkezi olabilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Başkanımız Sayın Hüseyin Sözlü ’nün öncülüğünde Adana’yı kentsel anlamda modernize etmek adına kararlıyız ve bu kararın ne kadar isabetli olduğunu bu Fuar’da vatandaşlarımızın standımıza göstermiş olduğu yüksek ilgisi sonucunda görmüş olduk. " Dedi.

ERTAN AŞRAK’TAN ZİYARETÇİLERE TEŞEKKÜR

İmar Aş Genel Müdürü Ertan Aşrak; 2016 Adana İnşaat Fuarındaki standımızı ziyaret ederek bizleri onurlandıran sayın valimiz Mustafa Büyük başta olmak üzere büyükşehir belediye başkanımız sayın Hüseyin Sözlü’ye, ilçe belediye başkanlarımıza, Sivil toplum örgütleri başkan, yöneticilerine, Büyük bir aile ortamı oluşturduğumuz Yeni Adana İmar Aş çalışanları ve tüm ziyaretçilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi