SIGN İstanbul, uluslararası markaların buluşma adresi

SIGN İstanbul, uluslararası markaların buluşma adresi

Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı sektörlerinin uluslararası markaları, yeni işbirlikleri oluşturmak, pazar paylarını artırmak ve farklı pazarlara açılmak için, Avrasya’nın alanında her yıl gerçekleştirilen en büyük organizasyonu olan SIGN İstanbul’u tercih etmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl 31 ülkeden 438 firma ve 74 ülkeden 21 bin profesyonele ev sahipliği yaparak adeta kıtaları bir araya getiren fuar, 29 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek 18. buluşmada da yine sektörün uluslararası gücü olacak. Katılımcılarına sunduğu dinamik bir ticari ortamın yanı sıra, fuar öncesinde ve sonrasında da tanıtımlarını destekleyen ve networking ağı oluşturan Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul uluslararası niteliğini güçlendirerek korumayı sürdürüyor. Geçtiğimiz yıl ulusal sektör yayınları gibi uluslararası yayın kuruluşlarının da ilgi odağı olan SIGN İstanbul, Dubai, İspanya, Ukrayna, Almanya, Çin ve Bulgaristan başta olmak üzere farklı ülkelerin medya kuruluşları tarafından da yoğun ilgi gördü. Bu yıl 32 ülkeden 450 firmanın katılımının beklendiği fuar, yurt içi ve yurt dışından gelecek profesyonel ziyaretçilerine; dijital baskı, tekstil baskı, sign teknolojisi, görsel iletişim, LED & LED ekranlar, dokümantasyon, promosyon, endüstriyel baskı ve 3D baskı ile ilgili tüm teknoloji, ürün ve hizmetleri bir arada görme fırsatı sunacak.

SIGN İstanbul 2016, özel etkinlikleri ile de öne çıkıyor!

Yurt içi ve yurt dışından yoğun bir ilgi gören SIGN İstanbul 2016, endüstriyel reklam ve dijital baskı alanlarındaki en yeni teknolojileri tek çatı altında buluşturacak olmasının yanında, özel etkinlikleriyle de farkını ortaya koyuyor. Geçen yıl ilki düzenlenen Industrial Print Summit Endüstriyel Baskı Zirvesi’nin ikincisi SIGN İstanbul 2016 kapsamında düzenlenecek. Ayrıca Tarsus Group’un dünya çapında bir seri halinde gerçekleştirdiği “3D Printshow” etkinliğinin Türkiye ayağı yine fuar içindeki özel bölümde yapılacak. Artık geleneksel hale gelen ve ziyaretçilerin endüstriyel reklam uygulamalarını yerinde görebildiği Atölye SIGN İstanbul etkinliği de yine fuarda olacak. 29 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek SIGN İstanbul 2016 hakkında detaylı bilgi almak isteyenler www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

21 Mart 25 Mart

Doğu Marmara Kozmetik ve Kişisel Bakım F

Kocaeli BB Uluslararası Fuar Merkezi İzmit

Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş.

28 Mart 29 Mart

Akıllı Şehirler Konferansı ve Fuarı

JW Marriott Hotel Ankara

MCI Fuarcılık Dış Ticaret Ltd. Şti

29 Mart 01 Nisan

6.İskele ve Kalıp ve Hareketli Platform

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

29 Mart 31 Mart

No Dig Expo Turkey- Altyapı ve Kazısız T

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

05 Nisan 07 Nisan

18 Yükseköğretim Tanıtım ve Eğitim Fuarı

Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi Antalya

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

05 Nisan 08 Nisan

Elazığ Düğün ve Konsept Fuarı

Fuar ve Sergi Alanı Elazığ

Gelecek Fuarcılık Hizmetleri Kültür Ve Sanat Etkinlikleri Paz. San Ve Tic Ltd. Şti.

12 Nisan 15 Nisan

Afyonkarahisar Tarım Hayvancılık ve Tarı

Kültürpark Belediye Fuar Alanı Afyonkarahisar

ART Fuar Org.Tic Ltd.Şti.

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi