POLAGRİ 2016 Polatlı Tarım Ekipmanları Fuarı Düzenlenecek

 POLAGRİ 2016 Polatlı Tarım Ekipmanları Fuarı Düzenlenecek

Polatlı Belediyesi ve Polatlı Ticaret odası öncülüğünde 1-4 Haziran tarihleri arasında Anadolu Bozkırının Parlayan Yıldızı Polatlı’da düzenlenecek olan POLAGRİ 2016 Polatlı Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı dolayısı ile Belediye Evi’nde lansman toplantısı düzenlendi.

Polatlı’da ilk defa gerçekleştirilecek olan; uluslararası nitelikte Tarım Gıda ve Hayvancılık ile ilgili inovasyon, ekipman ve ürünlerin sergileneceği POLAGRİ 2016 Fuarı için protokol imzalandı. Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya “Polagri 2016 Polatlı Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı şehrimiz için her bakımdan yararlı olacak, uluslararası nitelikte ülkemizin en önemli fuarlarından biri haline gelecektir. Polagri 2016 Fuarı’nın her geçen yıl büyüyerek geleneksel hale gelmesini temenni ediyor, şehrimize ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi