Antalya Eksposhoes Ayakkabı Fuarına alım heyeti akını

Antalya Eksposhoes Ayakkabı Fuarına alım heyeti akını

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği ve EKS Fuarcılık Antalya’daki Eksposhoes Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı için aralıksız çalışıyor.

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliğince, Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde "Eksposhoes Antalya Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı"na yönelik ve eşzamanlı olarak 06-09 Mart 2016 tarihleri arasında bir Alım Heyeti Programı gerçekleştirilecektir.

Söz konusu Alım Heyeti Programına; Azerbaycan, İsrail, Umman ve Ürdün'den ekte bilgileri sunulan 26 firma iştirak edecektir. Eksposhoes Antalya Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı Alım Heyeti Programı kapsamında 07 Mart 2016 Pazartesi günü Antalya Expo Center Toplantı Salonu'nda saat 09.30'da brifing ve 10.00-18.00 saatleri arasında heyete iştirak eden yabancı firmalar ile ikili görüşmeler gerçekleştirilecektir.

Bu çerçevede, alım heyeti ikili görüşmelerine katılmak isteyen firmaların ekte sunulan başvuru formunu doldurarak en geç 3 Mart 2016 Perşembe günü saat 15:00'a kadar Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliğine göndermeleri gerekmektedir.

Görüşmeler randevu sistemi çerçevesinde gerçekleştirilecektir. Yapılan başvurular, başvuru sırasına göre değerlendirilecek ve 04 Mart 2016 Cuma günü, başvuran firmalara Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği tarafından randevu saatlerine ilişkin bilgi verilecektir. Ayrıca, firmaların görüşme yapmayı istedikleri ülkelerin dillerine yönelik olarak kendi tercümanları ile programa katılmaları görüşmelerin daha verimli geçmesine katkı sağlayacaktır.


Ayakkabı Sektörünün kalbi Antalya'da atıyor…

07/10 Mart 2016 tarihlerinde,  Antalya Fuar Merkezi'nde,  EKS Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilecek. EKSPOSHOES  Antalya' da, ayakkabı (bay, bayan, çocuk ayakkabısı, spor ayakkabısı, bot, çizme, iş emniyet ayakkabısı, terlik) ve saraciye ürünlerinin (çanta, valiz , kemer, cüzdan) 2017 Sonbahar/ Kış koleksiyonları profesyonellerin beğenisine sunulmak  üzere standlardaki yerlerini alacak.

22.000 m2 alanda düzenlenecek Eksposhoes’a;  Atiker , Bueno, Damla Ayakkabı, Dexter, Hammer Jack, Kemal Tanca, La Pinta, Muya, Nevzat Onay, Oggi , Poletto, Punto, Topbaş gibi 400 üzerinde sektörün önemli markası katılım sağlayacak. EKS Fuarcılık ve T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın 40 ülkede yaptığı yurtdışı tanıtım ve çalışmaları ile 400 ün üzerinde yabancı firma sahipleri, satınalmacıları ve sektör profesyonellerinin ziyaret edeceği fuara başta Rusya, Ukrayna, Türkmenistan, Kazakistan, Romanya, Bulgaristan , İran, Irak, S.Arabistan, BAE, Kuveyt, Azerbaycan, Macaristan, Yunanistan, İtalya, İspanya, Almanya, Hollanda, İngiltere, Fransa, Kanada başta olmak üzere Rusya Federasyonu, Balkanlar, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu – Körfez ülkeleri, Avrupa ve Afrika’dan nitelikli ziyaretçilerin fuara katılımları konfirme edilmiştir.

Yurtdışı heyetine ilave olarak yurtiçinden seçkin ayakkabı zincirleri, vitrinlerinde  ayakkabı ve saraciye ürünlerine yer veren büyük Avm ler, ayakkabı toptancıları ve mağazaları, sektörel kurum ve sektörel basın- yayın kuruluşları ile birlikte sektörü oluşturan tüm bileşenler bir araya gelecek. EKSPOSHOES yeni iş bağlantıları ve yeni pazarlar yaratması, Türkiye ayakkabı sektörünün gelişmesine, ticaret hacminin büyümesine, uluslararası arenada hak ettiği noktaya gelmesine katkı yapması hedefleniyor.
Çeyrek asırlık tecrübe ile yeni başlangıçlar…

Eksposhoes’un  hem ayakkabı sektörü ve fuarcılığında deneyimli, profesyonel ekip tarafından organize ediliyor olması hem de ülkemizin ve dünyanın en güzel turizm merkezlerinden biri olan,  Türkiye’ nin ilk Expo su EXPO 2016’ ya ev sahipliği yapacak  Antalya’da düzenlenmesi nedeniyle şimdiden katılımcı, ziyaretçi ve medyadan yoğun ilgi görmeye başlamıştır.

Rakamlarla EKSPOSHOES
Fuar Alanı  : 22.000m²
Katılan Marka Sayısı : 440
Toplam Ziyaretci : 20.000

FUAR DÜNYASI DERGİSİ ÖZEL

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

21 Mart 25 Mart

Doğu Marmara Kozmetik ve Kişisel Bakım F

Kocaeli BB Uluslararası Fuar Merkezi İzmit

Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş.

28 Mart 29 Mart

Akıllı Şehirler Konferansı ve Fuarı

JW Marriott Hotel Ankara

MCI Fuarcılık Dış Ticaret Ltd. Şti

29 Mart 01 Nisan

6.İskele ve Kalıp ve Hareketli Platform

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

29 Mart 31 Mart

No Dig Expo Turkey- Altyapı ve Kazısız T

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

05 Nisan 07 Nisan

18 Yükseköğretim Tanıtım ve Eğitim Fuarı

Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi Antalya

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

05 Nisan 08 Nisan

Elazığ Düğün ve Konsept Fuarı

Fuar ve Sergi Alanı Elazığ

Gelecek Fuarcılık Hizmetleri Kültür Ve Sanat Etkinlikleri Paz. San Ve Tic Ltd. Şti.

12 Nisan 15 Nisan

Afyonkarahisar Tarım Hayvancılık ve Tarı

Kültürpark Belediye Fuar Alanı Afyonkarahisar

ART Fuar Org.Tic Ltd.Şti.

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi