Antalya Eksposhoes Ayakkabı Fuarına alım heyeti akını

Antalya Eksposhoes Ayakkabı Fuarına alım heyeti akını

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği ve EKS Fuarcılık Antalya’daki Eksposhoes Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı için aralıksız çalışıyor.

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliğince, Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde "Eksposhoes Antalya Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı"na yönelik ve eşzamanlı olarak 06-09 Mart 2016 tarihleri arasında bir Alım Heyeti Programı gerçekleştirilecektir.

Söz konusu Alım Heyeti Programına; Azerbaycan, İsrail, Umman ve Ürdün'den ekte bilgileri sunulan 26 firma iştirak edecektir. Eksposhoes Antalya Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı Alım Heyeti Programı kapsamında 07 Mart 2016 Pazartesi günü Antalya Expo Center Toplantı Salonu'nda saat 09.30'da brifing ve 10.00-18.00 saatleri arasında heyete iştirak eden yabancı firmalar ile ikili görüşmeler gerçekleştirilecektir.

Bu çerçevede, alım heyeti ikili görüşmelerine katılmak isteyen firmaların ekte sunulan başvuru formunu doldurarak en geç 3 Mart 2016 Perşembe günü saat 15:00'a kadar Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliğine göndermeleri gerekmektedir.

Görüşmeler randevu sistemi çerçevesinde gerçekleştirilecektir. Yapılan başvurular, başvuru sırasına göre değerlendirilecek ve 04 Mart 2016 Cuma günü, başvuran firmalara Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği tarafından randevu saatlerine ilişkin bilgi verilecektir. Ayrıca, firmaların görüşme yapmayı istedikleri ülkelerin dillerine yönelik olarak kendi tercümanları ile programa katılmaları görüşmelerin daha verimli geçmesine katkı sağlayacaktır.


Ayakkabı Sektörünün kalbi Antalya'da atıyor…

07/10 Mart 2016 tarihlerinde,  Antalya Fuar Merkezi'nde,  EKS Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilecek. EKSPOSHOES  Antalya' da, ayakkabı (bay, bayan, çocuk ayakkabısı, spor ayakkabısı, bot, çizme, iş emniyet ayakkabısı, terlik) ve saraciye ürünlerinin (çanta, valiz , kemer, cüzdan) 2017 Sonbahar/ Kış koleksiyonları profesyonellerin beğenisine sunulmak  üzere standlardaki yerlerini alacak.

22.000 m2 alanda düzenlenecek Eksposhoes’a;  Atiker , Bueno, Damla Ayakkabı, Dexter, Hammer Jack, Kemal Tanca, La Pinta, Muya, Nevzat Onay, Oggi , Poletto, Punto, Topbaş gibi 400 üzerinde sektörün önemli markası katılım sağlayacak. EKS Fuarcılık ve T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın 40 ülkede yaptığı yurtdışı tanıtım ve çalışmaları ile 400 ün üzerinde yabancı firma sahipleri, satınalmacıları ve sektör profesyonellerinin ziyaret edeceği fuara başta Rusya, Ukrayna, Türkmenistan, Kazakistan, Romanya, Bulgaristan , İran, Irak, S.Arabistan, BAE, Kuveyt, Azerbaycan, Macaristan, Yunanistan, İtalya, İspanya, Almanya, Hollanda, İngiltere, Fransa, Kanada başta olmak üzere Rusya Federasyonu, Balkanlar, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu – Körfez ülkeleri, Avrupa ve Afrika’dan nitelikli ziyaretçilerin fuara katılımları konfirme edilmiştir.

Yurtdışı heyetine ilave olarak yurtiçinden seçkin ayakkabı zincirleri, vitrinlerinde  ayakkabı ve saraciye ürünlerine yer veren büyük Avm ler, ayakkabı toptancıları ve mağazaları, sektörel kurum ve sektörel basın- yayın kuruluşları ile birlikte sektörü oluşturan tüm bileşenler bir araya gelecek. EKSPOSHOES yeni iş bağlantıları ve yeni pazarlar yaratması, Türkiye ayakkabı sektörünün gelişmesine, ticaret hacminin büyümesine, uluslararası arenada hak ettiği noktaya gelmesine katkı yapması hedefleniyor.
Çeyrek asırlık tecrübe ile yeni başlangıçlar…

Eksposhoes’un  hem ayakkabı sektörü ve fuarcılığında deneyimli, profesyonel ekip tarafından organize ediliyor olması hem de ülkemizin ve dünyanın en güzel turizm merkezlerinden biri olan,  Türkiye’ nin ilk Expo su EXPO 2016’ ya ev sahipliği yapacak  Antalya’da düzenlenmesi nedeniyle şimdiden katılımcı, ziyaretçi ve medyadan yoğun ilgi görmeye başlamıştır.

Rakamlarla EKSPOSHOES
Fuar Alanı  : 22.000m²
Katılan Marka Sayısı : 440
Toplam Ziyaretci : 20.000

FUAR DÜNYASI DERGİSİ ÖZEL

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

20 Haziran 23 Haziran

HEFİ Ev Elektroniği Fuarı İstanbul

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Atis Fuarcılık A.Ş.

27 Haziran 30 Haziran

BAKAF 2018 Batı Karadeniz Turizm Tanıtım

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

İstamonu Fuarcılık Hizmetleri Ltd. Şti.

27 Haziran 30 Haziran

Gapshoes 27.Uluslararası Ayakkabı, Terli

OFM Ortadoğu Fuar Merkezi Gaziantep

Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti.

28 Haziran 01 Temmuz

Derix / Deri ürünleri Fuarı

Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Merinos Bursa

Network Fuarcılık Ltd.Şti.

29 Haziran 03 Temmuz

Ordu 10.Yapı Dekorasyon Ürünleri ve Doğa

Ordu Belediyesi Fuar Alanı

Ege Fuarcılık Org. Rek. ve Yayın Ltd. Şti.

01 Temmuz 10 Temmuz

Tatvan Doğu Anadolu Sanayi ve Ticaret Fu

Tatvan Doğu Anadolu Fuar Alanı Bitlis

1-Ajansasya Fuarcılık Org. Ltd. Şti. 2-New İpekyolu Fuarcılık Org. San.Tic.Ltd.Şti.

03 Temmuz 05 Temmuz

SEDEC TÜRKİYE-Anayurt, Sınır ve İç güven

ATO Kongre ve Sergi Sarayı Ankara

Luna fuarcılık Ticaret A.Ş.

04 Temmuz 07 Temmuz

JUNIOSHOW Bursa 11.Uluslararası Bebe ve

Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi

Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş.

11 Temmuz 15 Temmuz

18. Karadeniz Sanayi ve Ticaret Fuarı (K

Ordu Belediyesi Fuar Alanı

Ege Fuarcılık Org. Rek. ve Yayın Ltd. Şti.

11 Temmuz 15 Temmuz

4.Gıda, Tarım ve Hayvancılık İhtisas Fua

Ordu Belediyesi Fuar Alanı

Ege Fuarcılık Org. Rek. ve Yayın Ltd. Şti.

11 Temmuz 15 Temmuz

EDİRNE Gıda, Tarım, Hayvancılık, Sanayi

Edirne Fuar Alanı

Renkli Fuarcılık Ltd. Şti.

17 Temmuz 20 Temmuz

35.Uluslararası İstanbul Anne Bebek Çoc

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

UBM ICC Fuarcılık ve Organizasyon Tic. A.Ş.

30 Temmuz 05 Ağustos

1.Çorlu Trakya Balkan Ülkeleri, Hazır Gi

Çorlu Yeni Fuar Alanı

Renkli Fuarcılık Ltd. Şti.

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi