Antalya Eksposhoes Ayakkabı Fuarına alım heyeti akını

Antalya Eksposhoes Ayakkabı Fuarına alım heyeti akını

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği ve EKS Fuarcılık Antalya’daki Eksposhoes Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı için aralıksız çalışıyor.

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliğince, Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde "Eksposhoes Antalya Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı"na yönelik ve eşzamanlı olarak 06-09 Mart 2016 tarihleri arasında bir Alım Heyeti Programı gerçekleştirilecektir.

Söz konusu Alım Heyeti Programına; Azerbaycan, İsrail, Umman ve Ürdün'den ekte bilgileri sunulan 26 firma iştirak edecektir. Eksposhoes Antalya Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı Alım Heyeti Programı kapsamında 07 Mart 2016 Pazartesi günü Antalya Expo Center Toplantı Salonu'nda saat 09.30'da brifing ve 10.00-18.00 saatleri arasında heyete iştirak eden yabancı firmalar ile ikili görüşmeler gerçekleştirilecektir.

Bu çerçevede, alım heyeti ikili görüşmelerine katılmak isteyen firmaların ekte sunulan başvuru formunu doldurarak en geç 3 Mart 2016 Perşembe günü saat 15:00'a kadar Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliğine göndermeleri gerekmektedir.

Görüşmeler randevu sistemi çerçevesinde gerçekleştirilecektir. Yapılan başvurular, başvuru sırasına göre değerlendirilecek ve 04 Mart 2016 Cuma günü, başvuran firmalara Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği tarafından randevu saatlerine ilişkin bilgi verilecektir. Ayrıca, firmaların görüşme yapmayı istedikleri ülkelerin dillerine yönelik olarak kendi tercümanları ile programa katılmaları görüşmelerin daha verimli geçmesine katkı sağlayacaktır.


Ayakkabı Sektörünün kalbi Antalya'da atıyor…

07/10 Mart 2016 tarihlerinde,  Antalya Fuar Merkezi'nde,  EKS Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilecek. EKSPOSHOES  Antalya' da, ayakkabı (bay, bayan, çocuk ayakkabısı, spor ayakkabısı, bot, çizme, iş emniyet ayakkabısı, terlik) ve saraciye ürünlerinin (çanta, valiz , kemer, cüzdan) 2017 Sonbahar/ Kış koleksiyonları profesyonellerin beğenisine sunulmak  üzere standlardaki yerlerini alacak.

22.000 m2 alanda düzenlenecek Eksposhoes’a;  Atiker , Bueno, Damla Ayakkabı, Dexter, Hammer Jack, Kemal Tanca, La Pinta, Muya, Nevzat Onay, Oggi , Poletto, Punto, Topbaş gibi 400 üzerinde sektörün önemli markası katılım sağlayacak. EKS Fuarcılık ve T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın 40 ülkede yaptığı yurtdışı tanıtım ve çalışmaları ile 400 ün üzerinde yabancı firma sahipleri, satınalmacıları ve sektör profesyonellerinin ziyaret edeceği fuara başta Rusya, Ukrayna, Türkmenistan, Kazakistan, Romanya, Bulgaristan , İran, Irak, S.Arabistan, BAE, Kuveyt, Azerbaycan, Macaristan, Yunanistan, İtalya, İspanya, Almanya, Hollanda, İngiltere, Fransa, Kanada başta olmak üzere Rusya Federasyonu, Balkanlar, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu – Körfez ülkeleri, Avrupa ve Afrika’dan nitelikli ziyaretçilerin fuara katılımları konfirme edilmiştir.

Yurtdışı heyetine ilave olarak yurtiçinden seçkin ayakkabı zincirleri, vitrinlerinde  ayakkabı ve saraciye ürünlerine yer veren büyük Avm ler, ayakkabı toptancıları ve mağazaları, sektörel kurum ve sektörel basın- yayın kuruluşları ile birlikte sektörü oluşturan tüm bileşenler bir araya gelecek. EKSPOSHOES yeni iş bağlantıları ve yeni pazarlar yaratması, Türkiye ayakkabı sektörünün gelişmesine, ticaret hacminin büyümesine, uluslararası arenada hak ettiği noktaya gelmesine katkı yapması hedefleniyor.
Çeyrek asırlık tecrübe ile yeni başlangıçlar…

Eksposhoes’un  hem ayakkabı sektörü ve fuarcılığında deneyimli, profesyonel ekip tarafından organize ediliyor olması hem de ülkemizin ve dünyanın en güzel turizm merkezlerinden biri olan,  Türkiye’ nin ilk Expo su EXPO 2016’ ya ev sahipliği yapacak  Antalya’da düzenlenmesi nedeniyle şimdiden katılımcı, ziyaretçi ve medyadan yoğun ilgi görmeye başlamıştır.

Rakamlarla EKSPOSHOES
Fuar Alanı  : 22.000m²
Katılan Marka Sayısı : 440
Toplam Ziyaretci : 20.000

FUAR DÜNYASI DERGİSİ ÖZEL

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

25 Eylül 30 Eylül

Diyarbakır 6.Kitap Fuarı 2018

Tüyap Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.

26 Eylül 29 Eylül

CNR HOME&DESIGN

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Pozitif Fuarcılık A.Ş.

26 Eylül 29 Eylül

Hometex 2018

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

İstanbul Fuarcılık A.Ş.

26 Eylül 29 Eylül

5.Uluslararası Sleep Well Expo 2018

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Voli Fuar Hizmetleri A.Ş.

26 Eylül 30 Eylül

Samsun 4.Tarım Fuarı 2018

Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.

27 Eylül 29 Eylül

4.Uluslararası Tekstil ve Konfeksiyon Ma

Kahramanmaraş Belediye Fuar Merkezi

ECR Fuarcılık Ltd. Şti

27 Eylül 29 Eylül

Promosyon Show İstanbul Fuarı

Pulman Convention Center- Yenibosna İstanbul

Sky Fuarcılık A.Ş.

27 Eylül 29 Eylül

İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı İstanbul

Afanya Fuarcılık Ltd. Şti

27 Eylül 30 Eylül

İzmir Emlak Gayrımenkul ve Yatırım Fuarı

Fuar İzmir Alanı - Gaziemir

Elit Fuarcılık Hizmetleri Ltd.Şti.

27 Eylül 30 Eylül

AIREX -İstanbul Airshow 12.Uluslarar

Atatürk Havalimanı A 14 Apronu İstanbul

MİNT Fuarcılık ve Organizasyon A.Ş.

27 Eylül 30 Eylül

9.Van Turizm ve Seyahat Fuarı

Ortadoğu Expo Fuar ve Kongre Merkezi Van

Ajansasya Fuarcılık Org. Ltd. Şti.

27 Eylül 30 Eylül

Farmers' Fairs -Batı Karadeniz 3.Gıda,

Çaycuma Fuar Alanı Zonguldak

Expolink Fuarcılık Hizmetleri Tic.A.Ş.

27 Eylül 30 Eylül

Türk Diş Hekimleri Birliği Expodental 20

ATO Kongre ve Sergi Sarayı Ankara

Türk Diş Hekimleri Birliği Fuar ve Org. Ltd. Şti.

28 Eylül 07 Ekim

Manisa Kitap Fuarı

Manisa Belediyesi Fuar Merkezi

SNS Fuarcılık Tan. Org. Rek. Yay. San. Tic. Ltd. Şti

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi