İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı yoğun ilgi gördü

 İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı yoğun ilgi gördü

Perşembe günü açılışı gerçekleştirilen İDEV Fuarı yarın kapılarını kapatacak. Evlenecek ve ev kuracak çiftlere büyük avantaj ve imkanlar sunan fuara ilk 3 gün ilgi büyük oldu. Son gün avantajları nedeniyle vatandaşların fuara akın etmesi bekleniyor


Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı’nın açılışı Perşembe günü gerçekleştirildi. Yarın kapılarını kapatacak olan fuar Kocaeli Ticaret Odası, Kocaeli Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, MARKA, KOSGEB ve Doğu Marmara Bölgesi’nde yer alan ticaret odalarıyla birlikte düzenlendi. Fuarda konut projeleri, gelinlik defileleri, saç şovları, otomobil modelleri indirim fırsatları ile Kocaelilerle buluştu. 30’a yakın inşaat-konut firması, 25 gelinlik firması, 50 düğün organizasyon firması ve 40 dekorasyon firması yer alıyor. Biz de fuarda yer alan şirketlerin fuar hakkındaki düşüncelerini aldık.

FUAR KÜLTÜRÜ AĞIR İLERLİYOR

Fuarda yer alan Zortaşlar İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Zortaş, fuara ilk kez katıldıklarını söyleyerek, “4 projemiz ile birlikte fuara özel fiyatlarımız var. Evli çiftlerimize hayallerindeki pembe panjurlu evi sunuyoruz. Herkesi fuara davet ediyoruz” dedi. İDEV Fuarı’na 1 tane bitmiş proje ile katılan Keleş İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Keleş, “Kocaeli’de fuar kültürü ağır ilerliyor. Acemiliğimizi atarak ileriki fuarlarda katılım sergilemeye devam edeceğiz. Katılımın hafta sonu yoğun ve verimli geçmesini bekliyoruz. Her yıl fuarın yenilenerek devam etmesini arzuluyoruz” diye konuştu. Anıt Mimarlık sahibi Muammer Çelik, fuara ilk kez katıldıklarını söyleyerek, “Müşterilerimizle iç içe olup firmamızı tanıtmak açısından bu fuara katıldık. Konut projeleri, inşaat projelerini tanıtım amacıyla da katıldığımız fuara hafta sonu yoğun ilgi bekliyoruz” dedi.

KOCAELİ MARKALARINI DUYURALIM

Fuar alanındaki firmalara ziyaret amacıyla gelen Özel Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Dal, “İki yıldır düzenlenen organizasyona Kocaeli halkı olarak sahip çıkmalıyız. Sosyal medyada haberlerini paylaşarak Kocaeli markalarını halka duyurmalıyız. Ben katılımcı olarak burada bulunuyorum. Yerel markalarımızı gönülden destekliyorum” dedi. Yeni evlenen çiftler için fuara katıldıklarını belirten Sedense Elektronik işletme sahibi Yunus Emre Temel, “Türkiye’de yeni evlenen her üç evli çift hırsızlıkla karşılaşıyor. Biz Sedense Elektronik olarak yapmış olduğumuz alarm ve kapı sistemleriyle hırsızlara karşı önlem alıyoruz. Fuara özel kampanyamız olan 700 TL olan alarm sistemimizle tüm Kocaeli halkını fuara davet ediyoruz” diye konuştu.

DÜĞÜN İÇİN HER ŞEY BURADA

Moda evlerinin de yer aldığı fuarda Elele Moda Evi olarak yer alan Güner Özben, “Hafta sonunda bir yoğunluk bekliyoruz. Elele Moda Evi olarak fuara ikinci kez katılıyoruz. Bu organizasyon Türkiye için büyük bir etkinlik. Halkımızın bu etkinliğe sahip çıkarak katılmalarını bekliyoruz. Düğün yapacaklar için her şeyi bulabilme imkanına sahipler” dedi. Bukre Moda Gelinlik sahibi İlknur Çapa ise fuara ilk kez katılım gösterdiklerini söyleyerek, “Fuara ilginin daha fazla olmasını temenni ediyorum. Kocaeli halkının fuar kültürüne bir an önce alışmasını ve sahip çıkmasını istiyorum. Evlenmelerin yoğun olduğu bir mevsime giriyoruz. Çiftlerimizin düğün için aradıkları her şeyi bu fuarda en uygun fiyatlarla alabileceklerinin garantisini veriyorum. Moda evimize olan ilgiden memnunuz” şeklinde konuştu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi