​TÜYAP ve SSTD iş sağlığı ve güvenliği önceliğimiz dedi

​TÜYAP ve SSTD iş sağlığı ve güvenliği önceliğimiz dedi

Fuar alanlarında iş sağlığı ve güvenliği konusunda görüşmeler yapan SSTD Sergileme ve Stand Tasarımcıları Derneği Tüyap ile toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıya Tüyap adına Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bülent ÜNAL, Genel Müdür Yardımcı Sayın Ümit İYEM, Genel Müdür Yardımcı Sayın Arzu SARAÇ ve Genel Sekreter Sayın Ferda TUNCER katıldılar. SSTD Sergileme ve Stand Tasarımcıları Derneği adına ise Dernek Başkanımız Sayın Kemalettin SOLMAZ, Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın İsmail ASLAN katılmıştır.

Toplantı ana gündem maddesi, Tüyap fuar alanlarında stand ve geçici yapı uygulamalarında iş sağlığı ve güvenliği noktasında görüş alışverişinde bulunmak ve işbirliği geliştirmek olmuştur.  Tüyap’ta ‘’Önce iş sağlığı ve güvenliği’’  ilkesi geçerlidir diyen Bülent ÜNAL ,  ‘’temel hedefimiz kanunların bizlere ve sizlere yüklediği yasal şartlara uyarak fuar alanında çalışanların karşı karşıya olduğu riskleri kontrol altına almak, iş kazası ve meslek hastalıklarını önlemek ve bu konularda gerekli her türlü çabayı göstermektir’’ dedi.

SSTD Dernek Başkanı Sayın Kemalettin SOLMAZ ‘  ında derneğimizin öncelikli konusunun iş sağlığı ve güvenliği olduğunu bu konuda Tüyap ile işbirliği yaparak fuar organizatörleri ve alan işletmecileri ile işbirliği yapmak konusunda çalışmalarda bulunduklarını belirtti.Tüyap ile yapılan bu görüşmenin çok faydalı gerçekleştiğini belirtti. Taraflar işbirliğini geliştirerek devam etmesinin çok büyük yarar sağlayacağını belirttiler.

 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi