Mersin'de ​Mobilyacıların fuar hazırlığı

Mersin'de ​Mobilyacıların fuar hazırlığı

MERSİN Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) 12 No’lu Mobilya Halı Ev Eşyası Meslek Komitesi bu yıl 10’uncusu düzenlenecek CNR İMOB Mersin Fuarı’na hazırlanıyor.

22 Nisan -1 Mayıs tarihleri arasında Yenişehir Fuar Merkezi’nde düzenlenecek fuar hazırlakları, MTSO’da düzenlenen toplantıda ele alındnı. Toplantıya İstanbul Fuarcılık Genel Müdürü Mustafa Tokatlı, CNR Holding Pazarlama Grup Başkanı Reha Tartıcı, İstanbul Fuarcılık Satış Müdürü Özlem Dirlik ve CNR Holding Mersin Bölge Müdürü Mustafa Başar katıldı. Çalışmalar hakkında bilgi veren 12 No’lu Meslek Komitesi Başkanı Tahir Bediroğlu, mobilya sektöründe Mersin’in Türkiye’nin önde gelen pazarları arasında yer aldığını, komite olarak öncelikli hedeflerinin bu gücü daha da artırmak olduğunu dile getirdi. Mersin’in iklimi gereği inşaatların 12 ay kesintisiz devam edebildiğini ifade eden Bediroğlu, "Bu durum mobilya sektörünü hareketlendiriyor. Ayrıca limanımızın olması, geniş hinterlandımız, yurtiçi ve dışı satışlarımızın artmasını sağlıyor. Bu nedenle yurt genelinde Mersin’in iyi bir pazar olduğunu söyleyebilirim" dedi. 

Bu güçlerini düzenlenen fuarlara verdikleri desteklerle artırmak istediklerini vurgulayan Bediroğlu, "Fuarlar olmadan hiçbir sektörün gelişimi düşünülemez. Fuarlar sanayinin vitrinidir. Biz de üyelerimizin işlerini geliştirmek, istihdama katkılarını artırmak adına kentimizdeki Mobilya Fuarı ile yakından ilgileniyoruz. Bu bağlamda, 22 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında Yenişehir Fuar Merkezi’nde 10’ncü CNR İMOB Mersin Fuarı’nı düzenliyoruz" dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi