Rew İstanbul Fuarına büyük ilgi var

Rew İstanbul Fuarına büyük ilgi var

12. Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı REW İstanbul, Tüyap Beylikdüzü’nde ziyaretçilerle buluşacak

Fuar Tüyap Beylikdüzü’nün tek ve büyük bir salon görünümünde olan 12 ve 14 numaralı salonlarında yapılacak. Avrasya’nın lider çevre teknolojileri fuarının online ziyaretçi kayıtlarında, geçen seneye oranla yüzde 50 artış görülüyor.İFO Fuarcılık Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, “Bu fuar ile birlikte ikincisini düzenleyeceğimiz  İSG Avrasya’nın online kayıtları geçen senenin 3 katına ulaştı” diyerek,  yapılan salon değişikliği ile beklenen yoğun ziyaretçi sirkülasyonunu kolaylaştırmayı amaçladıklarını söyledi.

REW İstanbul ile yine eş zamanlı düzenlenecek İSG Avrasya’nın ziyaretçi kayıtlarında ise şu anda üç katına ulaştı. Son teknolojilerini sergileyecek katılımcı firmalar ile yurt içi ve yurt dışından gelecek ziyaretçilerin birlikte verimli bir organizasyon geçirmelerini hedefleyen İFO Fuarcılık, bu amaçla salon değişikliğine gitti. Yapılan değişiklikle, REW İstanbul 2016 ve İSG Avrasya 2016’ya, Tüyap Beylikdüzü’nün 12 ve 14 numaralı yeni, büyük salonları ev sahipliği yapacak.

2005 yılından bu tarafa gerçekleştirilen ve her yıl bir önceki organizasyona göre sürekli büyüyen REW İstanbul’un 28-30 Nisan 2016 tarihlerindeki buluşmasına 27 ülkeden 350 firmanın katılımı ve yaklaşık 12 bin profesyonel ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

Katı atık, atık su, atık gaz ve yeşil enerji ana başlıkları altında düzenlenen ve alanında Avrasya’nın lider fuarı olan REW İstanbul’da su ve atık su arıtmadan biyoenerjiye, atık toplama ve taşıma araçlarından ayırma, arıtma ve presleme makinelerine, geri dönüşüm sistemlerinden geri kazanım tesis ve ürünlerine, yenilebilir enerji teknolojilerinden kentsel çevre temizlik araçlarına kadar onlarca farklı kategoride yenilikler sergilenecek.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi