Stant Tasarımcılar Derneğinin Çalıştayı ACE of M.I.C.E. Fuarında

Stant Tasarımcılar Derneğinin Çalıştayı ACE of M.I.C.E. Fuarında

Fuarcılık Sektörünün Geleceği, Sergileme ve Stand Tasarımcıları Derneği Çalıştay ve Zirvesi 18 Mart 2016 tarihinde ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Fuarı kapsamında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Türkiye’de ilk kez düzenlenecek fuarcılık sektörünün geçmişi ve geleceğinin konuşulacağı “Fuarcılık Sektörünün Geleceği, Sergileme ve Stand Tasarımcıları Derneği Çalıştay ve Zirvesi” adlı program 18 Mart tarihinde çok değerli konuşmacıların katılımıyla 3 farklı oturumda düzenlenecek.

SSTD ve ACE of M.I.C.E. işbirliği ile hazırlanan, Sergileme ve Stand Tasarımcıları Derneği Çalıştay ve Zirvesi, 18 Mart Cuma günü saat 10:00’da Bu Stand'da İş/Tasarım Var! Konulu oturumla başlayacak. Saat 11:00’da ise SSTD Üyeleri eşliğinde üniversite öğrencileriyle “Stand Tasarımı Etkinliği” gerçekleştirilecek.

Öğleden sonraki oturum ise saat 13:00’da başlayacak ve Fuarcılık Sektörünün Geleceği konusu moderatör eşliğinde konuşmacılar tarafından ele alınacak. Saat 14:45’de “Fuar, Kongre ve Etkinlik alanlarında (Stand) Geçici Yapıların Tarif Edilmesi” konusu işlenirken son oturum ise 15:45’de “Stand Geçici Yapıları İnşa Eden Şirketlerin Kriterlerinin Belirlenmesi” başlığıyla gerçekleştirilecek.

 Bu yılki ACE of M.I.C.E. Exhibition fuarının kapanış etkinliği olacak Zirvede, fuarcılık sektörü masaya yatırılmış olacak. İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Genel Müdürü A. Rüştü Argıt, UBM EMEA Türkiye Operasyonlarından Sorumlu Başkanı Haluk Balcı, ITE Group Türkiye Genel Müdürü Burcu Başer, Haliç Kongre Merkezi Genel Müdürü Handan Boyce, Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kuhnel, TÜYAP Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Ünal, Uluslararası Sergi ve Etkinlik Hizmetleri Federasyonu Başkanı Voicu Sferdianu ve Sergileme ve Stand Tasarımcıları Derneği Başkanı Kemalettin Solmaz gibi önemli isimlerin bulunduğu zirveyi takip edenler ülkemiz ve dünyadan sektörün lider kurumlarının üst düzey yöneticilerini dinleme fırsatına kavuşacaklar.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi