​BTSO’nun Kente Vizyon Katan Projeleri MİPİM Fuarı’nda Boy Gösterdi

​BTSO’nun Kente Vizyon Katan Projeleri MİPİM Fuarı’nda Boy Gösterdi

Fransa’nın Cannes kentinde kapılarını açan dünyanın en büyük gayrimenkul Fuarı MIPIM’de Bursa Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yaklaşık 100 metrekarelik stant açan Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), kente vizyon katan projelerini dünyanın dört bir tarafından gelen gayrimenkul profesyonellerine ve yatırımcılara tanıttı.

89 ülkeden yaklaşık 22 bin gayrimenkul profesyoneli ile 5 bine yakın yatırımcıyı biraraya getiren MIPIM Fuarı kapılarını açtı. Fransa’nın Cannes şehrinde bu yıl 27.’si düzenlenen dünyanın en prestijli emlak pazarı MIPIM, ofis, ev, perakende, sağlık, lojistik ve endüstri gibi uluslararası emlak sektörlerindeki en etkili aktörleri bir araya getiriyor. Fuar kapsamında  BTSO, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Bursa’nın gelecek vizyonunu şekillendirecek önemli projeleri gayrimenkul profesyonellerine tanıtıyor.

BTSO’NUN PROJELERİ GAYRİMENKUL PROFESYONELLERİNE TANITILDI

BTSO tarafından Türkiye’de ilk kez hayata geçirilecek olan Tekstil ve Teknik Tekstil Mükemmeliyet Merkezi, BTSO Akademi Projesi kapsamında hayata geçirilecek olan Uludağ Kirazlıyayla Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Projesi ve Türkiye’ye uzay ve havacılığın merkezi konumuna yükseltmek için atılacak önemli bir proje olan Gökmen Uzay Havacılık Eğitim Merkezi projeleri ziyaretçilere tanıtıldı.

BAKAN FATMA GÜLDEMET SARI BTSO PROJELERİNİ İNCELEDİ

Fuara katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı da Bursa standını inceledi. Bakan Sarı, BTSO’nun kente değer katan projeleri hakkında detaylı bilgi aldı. Ayrıca Büyükşehir Belediyesi’nin termal sağlık merkezi, Bursa Büyükşehir Belediyesi Stadyumu gibi projeleri ile Bursa maketinin de bulunduğu stant yerli ve yabancı ziyaretçilerin büyük ilgisini gördü.

 ÖNEMLİ PROJELER BTSO STANDINDA TANITILDI

Gayrimenkul ve emlak sektörlerinin kalbinin attığı MIPIM Fuarı’nın her iki sektördeki yeniliklerin incelenmesi açısından oldukça önemli olduğunu ifade eden BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Şener, “Gayrimenkul ve emlak sektörünü buluşturan bu önemli fuarda bizler de Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte yaklaşık 100 metrekarelik stant açarak projelerimizi sergileme imkanı yakaladık. Temelini attğımız Tekstil ve Teknik Tekstil Mükemmeliyet Merkezi’miz, yenileme çalışmalarımız devam eden Kirazlıyayla Sanatoryum Tesislerimiz ve Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte kısa süre içerisinde temelini atacağımız Gökmen Uzay ve Havacılık Eğitim Merkezi’ni buradaki yerli ve yabancı birçok ziyaretçiye tanıttık” dedi.

BURSA İNŞAAT 2016 VE IRES BURSA GAYRİMENKUL FUARI GÜN SAYIYOR

Türkiye’nin 850 katılımcı ile fuardaki 85 ülke arasında 5’inci sırada yer aldığını ifade eden BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Emin Akça ise, “Türkiye’nin ve Bursa’nın bu sektörlerdeki gücü ortada. Bizler de BTSO olarak 6-10 Nisan tarihleri arasında eş zamanlı bir şekilde Bursa İnşaat 2016 ve IRES Bursa Gayrimenkul Fuarı’nı düzenliyoruz. Emlak ve gayrimenkul sektörlerine değer katacak olan fuarlarımız kapsamında Körfez ülkelerinden önemli firmalarımızı da Bursa iş dünyamız ile biraraya getireceğiz” şeklinde konuştu.  21 bin metrekarelik alan üzerine kurulan MIPIM Fuarı 18 Mart’ta sona erecek.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

16 Ocak 19 Ocak

IF Wedding Fashion İzmir

Fuar İzmir - Gaziemir İzmir

İZFAŞ İzmir Fuarcılık Hizmet. Kültür ve Sanat İşleri. Tic.A.Ş

16 Ocak 20 Ocak

Gapfood 14.Gıda, Gıda Teknolojileri ve A

OFM Ortadoğu Fuar Merkezi Gaziantep

Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti.

16 Ocak 20 Ocak

Gaptarım Tarım, 9.Tarım Teknolojileri ve

OFM Ortadoğu Fuar Merkezi Gaziantep

Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti.

17 Ocak 20 Ocak

Anfaş Hotel Equipment - 29.Uluslararası

Antalya Fuar Merkezi

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

17 Ocak 20 Ocak

Anfaş Food Product - 25.Uluslararası Gı

Antalya Fuar Merkezi

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

18 Ocak 21 Ocak

Exponazagro Tarım, Hayvancılık, ve Gıda

Nazilli Eşref Özel Kapalı Çok Amaçlı Alanı Aydın

Elit Fuarcılık Hizmetleri Ltd.Şti.

23 Ocak 28 Ocak

CNR İMOB 2018- İstanbul Mobilya Fuarı

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

İstanbul Fuarcılık A.Ş.

25 Ocak 28 Ocak

EMITT 2018 22.Doğu Akdeniz Uluslararası

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul

E Uluslararası Fuar ve Tanıtım Hizmetleri A.Ş.

Özel Röportaj

Yazarlar

2015 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi