11.İdeal Homex Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı 31 Martta TÜYAP'ta

11.İdeal Homex Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı 31 Martta TÜYAP'ta

​Türk züccaciye sektörünü, dünya ticaretine köprü kılan Life Media Fuarcılık organizasyonu İdeal Homex Fuarı, bu sene 31 Mart-3 Nisan 2016 tarihleri arasında Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’nde 11. Kez düzenlenecek.

Her geçen yıl artan katılımcı ve ziyaretçi kapasitesi ile züccaciye sektörünün merkezi haline gelen ve bu yıl 11.‘si gerçekleştirilecek olan İdeal Homex Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı, katılımcıların iş hacmini genişletmekte ve ülke ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır.

Geçtiğimiz yıl 95 ülkeden 23.693 ziyaretçiyi ağırlayan İdeal Homex Fuarı, Ortadoğu’dan Balkanlar’a, Avrupa’dan Güney Afrika’ya, Rusya’dan Türki Cumhuriyetlere kadar pek çok ülkeyi tek bir platformda buluşturuyor.292 yerli, 20 yabancı toplam 312 firmanın katılımı ile gerçekleşen İdeal Homex Fuarı, sektör açısından lokomotif görevi görürken, ekonominin gelişmesine de öncülük ediyor.

Dünya çapında geniş pazarlara ulaşan başta züccaciye olmak üzere mutfak eşyaları, dekoratif ve hediyelik ürünler ve elektrikli ev eşyaları ve plastik ev gereçleri sektörlerinin bugünkü ticaret hacmi ithalat ve ihracatla birlikte 4 milyar dolara ulaştı. Bu ticaretin yaklaşık 2,5 milyar dolarlık kısmı ise İdeal Homex’te gerçekleşiyor.

İdeal Homex Fuarı’nı, züccaciye, sofra ve mutfak eşyaları, cam, porselen, seramik, çelik mutfak eşyaları, plastik, hediyelik ürünler, avize, aydınlatma, ev tekstili ve çeyiz ürünleri ile binlerce dekoratif ürünleri kapsamında faaliyet gösteren tüm perakende mağazaları, alışveriş merkezleri, zincir mağazalar, profesyonel alıcılar ve market yetkilileri ziyaret ediyor.

Sektördeki en yeni ürünler, tasarımlar ve teknolojik gelişmelerin sergilendiği 75.000 m2’lik alana sahip İdeal Homex Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı, geleneksel satış ve pazarlama yöntemlerine göre kısa sürede daha çok sonucun alınmasını sağlarken, sektörün kendi iç gelişimine ve geleceğine de ışık tutuyor.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi