Dosso Dossi Fashion Show’dan 50 milyon dolar gelecek

Dosso Dossi Fashion Show’dan 50 milyon dolar gelecek

Dosso Dossi’nin her yıl düzenlediği moda fuarı Fashion Show için geri sayım başladı.Haziran ayında Antalya Expo Center’da düzenlenecek Dosso Dossi Fashion Show’da 50 milyon dolarlık iş hacmi yaratılması hedefleniyor. Moda fuarının ikincisi ise aralık ayında düzenlenecek.

Dosso Dossi Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, Fashion Show’un özgün modeliyle dünya çapında bir marka olduğunu hatırlatan Hikmet Eraslan, mevcut sorunlara karşın haziran ayında Antalya’da şovu sürdürmeye kararlı olduklarını söyledi. Eraslan, turizm ve hazır giyim sektöründeki türbülanslı dönemi en az hasarla atlatmak için geliştirdikleri stratejiyi ve yeni konsepti şöyle anlattı: “Fuarımıza katılım için müşterilerimize en az 15 bin dolarlık alım şartı koyuyorduk. BDT ülkelerindeki ekonomik problemler nedeniyle aralık ayındaki organizasyonumuzda hiçbir limit getirmedik.

Haziran ayından itibaren VIP konsepte geçeceğiz ve müşterilerimizin asgari alım sınırını 25 bin dolara çıkaracağız. Diğer taraftan üretici firmaları da elemeden geçirip daha kaliteli ve katma değerli üretim yapanları kabul edeceğiz. Böylece Dosso Dossi Fashion Show’u üreticisiyle ve alıcısıyla elit bir organizasyona dönüştüreceğiz. Misafirlerimizi Belek’in en seçkin otellerinde ağırlayacağız.”

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi