Automechanika İstanbul Fuarı 7 Nisan'da başlıyor

Automechanika İstanbul Fuarı 7 Nisan'da başlıyor

​Türkiye'nin ticaret ve finans merkezi İstanbul, bir kez daha otomotiv sektörünün odağında olacak. Otomotiv sektörünün bölgedeki en kapsamlı etkinliği olan Automechanika İstanbul, TÜYAP Fuar Merkezi'nde 07-10 Nisan 2016 tarihlerinde kapılarını açıyor.

Automechanika markası, dünyadaki otomotiv tedariki sektörlerinde başarılı fuarlar düzenlemesiyle tanınıyor. Dünyanın dört bir yanında 14 fuar gerçekleştiren Automechanika, dünyada otomotiv sektörünün öncü fuarı konumunda. Automechanika İstanbul, kendi alanında Avrasya'nın en popüler fuarı haline geldi. Fuar Avrupa, Orta Doğu ve Orta Asya bölgesinin kesiştiği bir yerde, otomotiv endüstrisinden orijinal ürün üreticisi (OEM) ve yedek parça profesyonellerini bir araya getiriyor. Bugün Automechanika İstanbul Frankfurt ve Shanghai'dan sonra otomotiv sektörünün en büyük 3. fuarı konumunda bulunuyor.

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Alexander Kühnel fuar hakkında şunları paylaştı: "Bu yıl Automechanika İstanbul’un onuncusunu düzenliyoruz. Automechanika İstanbul her yıl üreticilere, yatırımcılara ve alıcılara yüz yüze görüşmeleri için mükemmel bir platform sunuyor. Bur sonraki fuar için gittikçe artan talep ve ilgi, Automechanika İstanbul’un sektör için önemini bir kez daha vurguluyor. Automechanika İstanbul, düzenlenen son fuarda rekor kıran rakamlara ulaşarak, Frankfurt ve Şanghay’dan sonra otomotiv hizmet sektöründeki en büyük üçüncü fuar oldu. Bu kadar uluslar arası ve profesyonel bir fuar düzenlediğimiz için gurur duyuyoruz.”

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi