​DOMOTEX Turkey 2016 Fuarı Halı Sektörünü buluşturacak

​DOMOTEX Turkey 2016 Fuarı Halı Sektörünü buluşturacak

Türkiye'nin lider halı ve zemin kaplamaları fuarı DOMOTEX Turkey, makine halısı üretiminin merkezi olan Gaziantep'te kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Daha geniş ürün grubu, daha fazla uluslararası katılımcı ve ziyaretçi ile DOMOTEX Turkey 2016, Türkiye ve Orta Doğu pazarlarına ulaşmak için eşsiz fırsatlar sunacak.

2015 Yılında DOMOTEX Turkey 2016 Fuarı verileri

29 Bin Metrekare alanda gerçekleşti
165 Ulusal 33 Uluslararası 198 Firma katıldı
Fuarı 8.734 yerli ve yabancı ziyaretçi
Fuardan %80 karar verici, %90 fuar ziyaretinden memnun ziyaretçi olarak ayrıldı..


DOMOTEX Turkey 2016 Fuarına Türkiye, Bangladeş, Belçika, Çin, Fransa, Almanya, Hindistan, Iran, Ürdün, Suudi Arabistan, Sri Lanka ve Özbekistan Brüt Sergileme Alanı Katılımcı Firma katıldı.Deutsche Messe AG'nin sahip olduğu uluslararası iletişim ağı ile birlikte yürütülen etkin basın ve pazarlama faaliyetleri katılımcılara ve ziyaretçilere yeni trendleri paylaş, abilecekleri eşsiz bir iş platformu sunuyor. Ziyaretçi çalışmaları konusunda uzmanlaşmış ayrı bir departm anla hedef ülke-hedef sektör eşleştirmeleri yaparak katılımcıları etkili ve uluslararası bir etkinlikte do ğru alıcılarla buluşturuyor.

23-26 Mayıs 2016 tarihleri arasında Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezin de gerçekleşecek sektörün lider fuarı olan DOMOTEX Turkey 2016'ya katılmak için acele edin.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi