​TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürlüğüne Cihat Alagöz atandı

​TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürlüğüne Cihat Alagöz atandı

TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürlüğü görevini başarıyla yürüten İlhan Ersözlü’nün yerine Cihat Alagöz getirildi.

Cihat Alagöz, TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü oldu. TÜYAP’ta Nisan ayı başında yapılan görev değişikliğiyle, TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Cihat Alagöz, TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü olarak atandı. 

Tüyap bünyesinde iki yeni şirket kuruldu. TÜYAP ANADOLU FUARLARI ANONİM ŞİRKETİ’nde Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi ve  TÜYAP FUAR VE FUARCILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ’nde Genel Müdür görevine Sn. İlhan Ersözlü; TÜYAP ANADOLU FUARLARI ANONİM ŞİRKETİ Genel Müdürü görevine ise Sn. Cihat Alagöz getirildi.

 TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş.’nin yeni Genel Müdürü Cihat Alagöz aynı zamanda; TOBB Türkiye Fuarcılık Meclisi Başkanı, TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı ve TFYD Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmalarını yürütüyor.

TÜYAP’da, BÜLENT ÜNAL Yönetim Kurulu Başkanı,  ŞEVKET ÖZÜGERGİN Yönetim Kurulu Başkan Vekili, ZEYNEP ÜNAL Stratejik Pazarlama & Yurtdışı Satış ve Operasyonlar, ÜMİT İYEM Fuar Teknik Operasyonları görevlerini yürütüyor. 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi