​Yiyecek ve içecek sektörü Anufood Eurasia fuarında buluşuyor

​Yiyecek ve içecek sektörü Anufood Eurasia fuarında buluşuyor

14 -16 Nisan tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek Anufood Eurasia, gıda üreticilerinin ürünlerini ve yeniliklerini Avrasya bölgesine sunmaları için yeni bir platform.

Avrasya'nın yeni gıda fuarı ANUFOOD Eurasia, Tüyap Fuarcılık tarafından 14-16 Nisan tarihleri arasında Beylikdüzü'ndeki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde ikinci kez düzenleniyor… Anuga destekli ANUFOOD Eurasia, gıda üreticilerinin ürünlerini ve yeniliklerini Avrasya bölgesine sunmaları için yeni bir platform sunmayı hedefliyor. Fuar, gıda ve içecekten catering teknolojilerine, perakende teknolojilerinden mağaza donanımlarına kadar tüm gıda sektörünü kapsayan bir konseptte gerçekleştiriliyor.

Fuar kapsamında seminerler ve etkinlikler de yapılacak. Bunlar arasında Türkiye gıda ve perakende sektöründeki en son trendlerin tartışılacağı bir seminer, pişirme gösterileri ve yarışmalar da yer alıyor…

DÜNYA

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi