Otobüs endüstrisinin büyük buluşması Busworld Turkey 2016 başlıyor

Otobüs endüstrisinin büyük buluşması Busworld Turkey 2016  başlıyor

14 Nisan’da başlayacak olan Otobüs Endüstrisi ve Yan Sanayi Uluslararası İhtisas Fuarı, Busworld Turkey 2016 için artık sayılı günler kaldı.

En yeni modelleri ile fuar ziyaretçilerinin karşısına çıkacak olan Türk otobüs endüstrisinin dev isimlerinin yanı sıra otobüs ve yan sanayi alanında faaliyet gösteren yerli ve yabancı daha pek çok lider firmayı ağırlayacak olan fuar, 14-15-16 ve 17 Nisan tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi, 9.10 ve 11. salonlarda yerli ve yabancı profesyonel ziyaretçilere açık olacak. Türkiye otobüs endüstrisinin gelişimde kritik rol oynayan BusworldTurkey, bu yıl güncel teması ve ilginç içeriği ile sektör profesyonellerinin maksimum fayda sağlayabileceği yepyeni işbirliklerine imza atacakları eşsiz bir ticaret platformu oluşturacak.

Bu sene Busworld Turkey Ekibi tarafından davet edilen 113 kilit alıcı fuarı ikili görüşmeler için Fuarı ziyaret edecek. Fuar için Cezayir, Azerbaycan, Bulgaristan ,İran, Irak ,Ürdün, Kuveyt, Umman, Suudi Arabistan, Tunus, Birleşik Arap Emirlikleri, Özbekistan, Lübnan, Ukrayna, Gürcistan, Yunanistan’dan gelecek bölgenin en önemli alıcıları fuarı ziyaret edecek katılımcı firmalarla ikili görüşmeler yaparak alım işlemlerini gerçekleştirecekler.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi