Automechanika İstanbul 2016 Fuarında Stand şıklığı

Automechanika İstanbul 2016 Fuarında Stand şıklığı

Yedek parça sektörünü bir araya getiren Automechanika İstanbul 2016, 7-10 Nisan tarihlerinde gerçekleşti. Hall:3 C185 numaralı stantta ziyaretçilerini ağırlayan Teknorot, Atak Taşıt ve Kautek, stantları ile göz doldurdular.

Bu yıl ‘üçlü güç’ olarak fuarda yer alan Teknorot, Atak Taşıt ve Kautek, stand tasarımlarında şık ürün sergileme alanları ve görsel panoları tercih ettiler. Atak Taşıt, Veka markası amortisörlerini sergiledi. Teknorot yenilediği tanıtım filmini, stanttaki ekranda yer verdi. Kautek, bu iki büyük dev marka ile yer aldığı stantta ziyaretçilerini ağırladı. Üç firma da katılımcılarla yaşadıkları sıcak temasla ile yerli, yabancı ilişkilerini pekiştirdi.

10. AUTOMECHANIKA

38,173 m2 net alanda, 1,282 katılımcının yer aldığı fuar, yeni ithalat ve ihracat fırsatları ile iş büyütme açısından önemli bir buluşma noktası oldu. Yerli ve yabancı katılımcıları ile buluşan Teknorot, Atak Taşıt ve Kautek, 10. Automechanika’ da güzel ve yoğun dört gün yaşadı.

TEKNOROT HAKKINDA

Binek ve hafif ticari araç ön süspansiyon takımları üretiminde, mevcut kapasitesiyle yenileme pazarında (after market) Avrupa'nın en büyük üreticisidir. 1992 yılında, 100% Türk sermayesi ile sektör yolculuğuna başlayan Teknorot bugün Düzce Organize Sanayi Bölgesinde 82.800 metrekarelik bir arazi üzerinde toplam 52.000 metrekarelik kapalı alanda, 1400’e yakın çalışanı ve geniş makine parkıyla üretime devam etmektedir. Pazardaki talebin ve gelişmenin gereği olarak son teknoloji, üretim ve kontrol ekipmanları ile 2008 Haziran ayında tam kapasiteyle üretime başlanmıştır. Düzce tesisleri, aynı zamanda Teknorot için, ileri teknolojinin yanında yeni üretim metotlarını, yüksek kaliteyi ve yeni yönetim anlayışını sembolize eden bir tesis niteliği taşımaktadır. Üretiminin %90’ını, başta Avrupa kıtasına olmak üzere 50’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Aylık üretim adetleri 2 milyonun üzerine çıkmakla beraber her sene 300’ün üzerinde yeni referans Teknorot ürün gamına dahil olmaktadır.

ATAK TAŞIT HAKKINDA

1979 yılında oto yedek parça sektörüne yeni bir anlayış getirmek amacıyla kurulan Atak Taşıt, kurulduğu günden bugüne öncelikli olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini misyon edinerek sektöründe hak ettiği güvenilirliği sürdürmektedir. Binek ve hafif ticari araç segmentleri için kaliteli, ve geniş ürün yelpazesi, teknolojik alt yapısı, alanında uzman personeli, zamanında ürün teslimi ve stoklu çalışması, Atak Taşıt’ ı rakipleri arasında ilk tercih konumuna getirmiştir. Yılların getirmiş olduğu deneyimi kullanarak, sürekli gelişimi, büyümeyi ve müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmeyi hedefleyen firma 2000 senesinde İzmir’de Ege ve Akdeniz Bölgesi müşterilerine ayrıcalıklı hizmet veren ATAK-METAPAR ortaklığını yapmıştır. Bu oluşumdan kısa bir süre sonra; 2003 yılında ise Kuzeybatı, Orta ve Güneydoğu Anadolu bölgesine hizmet verecek olan Ankara şubesi hizmete açılmıştır.

KAUTEK HAKKINDA

 30 yılı aşan otomotiv sektörü tecrübesi ile 2012 yılında binek ve hafif ticari araç pazarına yönelik kauçuk ve metal ürünleri alanında da değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına KAUTEK kurulmuştur. Vizyonu; sektörde gerçekleşen talepleri yakından takip ederek müşterilerinin beklentilerini aşan kalitede mal ve hizmet üreterek, büyüyen, güçlü, öncü ve saygın dünya şirketi olmaktır.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi