İSG’ye Dair Her Şey Safety&Health Fuarı’nda

İSG’ye Dair Her Şey Safety&Health Fuarı’nda

Türkiye’nin İş Sağlığı Güvenliği ile Yangın Acil Durum Arama Kurtarma alanlarındaki en büyük fuarı ve en kapsamlı etkinliği olan Uluslararası SHF Fuarları, 22 – 25 Eylül 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) sektörü bir araya getirmeye hazırlanıyo

Türkiye, son yıllarda ekonomik büyüme ve çalışma hayatındaki yeni gelişmeler üzerine işçi ve iş sağlığı güvenliği alanında önemli atılımlarla gündeme gelmiştir. 30 milyon çalışanı yakından ilgilendiren bu sektörde, hem toplu korumanın önemi hem de kişisel koruyucu donanımlar büyük önem kazanmaktadır. Kaliteli ve teknik özelliklerin ortaya çıktığı sektör, gün geçtikçe hızla büyümektedir.

Sektörün ilgisi ve desteği ile büyümeye devam eden Kamu, Özel Sektör, İSG Profesyonelleri ve Sivil Toplum Kuruluşlarının tek buluşma adresi olan SHF Safety & Health Fuarı temsil ettiği değer ve önem açısından yalnızca fuar olmanın ötesine geçmiştir.

İş sağlığı ve iş güvenliği sektörünün tüm ilgililerini bir araya getirecek ve 15.000’in üzerinde sektör profesyoneline ev sahipliği yapacak olan 5.Uluslararası Safety&Health Fuarı, 2016 yılında da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı - ÇSGB ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi -ÇASGEM’in katılımları ve sektöre olan destekleri alanında en büyük yerli fuar olma özelliğini korumaya devam etmektedir.
SHF Fuarlarının 2015 yılında ISAF’tan ayrı düzenlenmeye başlaması ile sektörde oluşan memnuniyet, olumlu geri dönüşler ile devam ederken 22-25 Eylül 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan SHF 2016’ya ilgi şimdiden oldukça yüksek düzeyde.

Akut 20. Uluslararası Fıre&Rescue Fuarı’nda

Uluslararası SHF Fuarlarının Fire&Rescue başlığı her sene sektörün öncü firmalarının katılımının yanı sıra önemli kamu kuruluşları ve ilgili dernekler tarafından desteklenmektedir.

22-26 Eylül 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi (İFM) ‘de 20.si düzenlenecek olan Uluslararası Fire&Rescue Fuarı, bu sene de Türkiye’nin köklü Arama Kurtarma Derneği AKUT’un katılımı ile gerçekleşecek.

Türkiye’nin en güvendiği kurumlardan biri olarak sosyal sorumluluk anlayışıyla toplumumuzu bilinçlendirmeye yönelik faaliyetlerine aralıksız devam etmekte olan AKUT, 22-25 Eylül 2016 tarihleri arasında Fire&Rescue Fuarı’nda arama, kurtarma ve acil durum konularına dair bilgilendirme ve paylaşımlarıyla standında ziyaretçilerini ağırlayacak.

SHF Fuarlarında KOSGEB Ve İZTO Desteklerinden Faydalanın…

06-09 Ekim 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan Uluslararası SHF Fuarları, KOSGEB tarafından destek kapsamına alınmıştır.

Başvuru önceliğinin esas alınarak işlemlerin yapıldığı destek kapsamında SHF Fuarlarına katılım göstermeniz halinde, başvurularınız “Uluslararası İhtisas Fuarı” kapsamında değerlendirilecek ve 50 m2 için 7500 TL’ye kadar olan kısmını KOSGEB’den destek olarak geri alabileceksiniz. Bu önemli destekten faydalanmak için, SHF Fuarları katılımınızı bir an önce kesinleştirip başvurunuzu yapmanız gerekmektedir.
Uluslararası ISAF Fuarları, KOSGEB dışında, İzmir Ticaret Odası (İZTO) tarafından da desteklenmektedir. İZTO üyelerinin faydalanabildiği destek hakkında bilgi almak ve katılım sözleşmeniz ile ilgili detayları görüşmek üzere firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

27 Haziran 30 Haziran

BAKAF 2018 Batı Karadeniz Turizm Tanıtım

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

İstamonu Fuarcılık Hizmetleri Ltd. Şti.

27 Haziran 30 Haziran

Gapshoes 27.Uluslararası Ayakkabı, Terli

OFM Ortadoğu Fuar Merkezi Gaziantep

Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti.

28 Haziran 01 Temmuz

Derix / Deri ürünleri Fuarı

Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Merinos Bursa

Network Fuarcılık Ltd.Şti.

29 Haziran 03 Temmuz

Ordu 10.Yapı Dekorasyon Ürünleri ve Doğa

Ordu Belediyesi Fuar Alanı

Ege Fuarcılık Org. Rek. ve Yayın Ltd. Şti.

01 Temmuz 10 Temmuz

Tatvan Doğu Anadolu Sanayi ve Ticaret Fu

Tatvan Doğu Anadolu Fuar Alanı Bitlis

1-Ajansasya Fuarcılık Org. Ltd. Şti. 2-New İpekyolu Fuarcılık Org. San.Tic.Ltd.Şti.

03 Temmuz 05 Temmuz

SEDEC TÜRKİYE-Anayurt, Sınır ve İç güven

ATO Kongre ve Sergi Sarayı Ankara

Luna fuarcılık Ticaret A.Ş.

04 Temmuz 07 Temmuz

JUNIOSHOW Bursa 11.Uluslararası Bebe ve

Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi

Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş.

11 Temmuz 15 Temmuz

18. Karadeniz Sanayi ve Ticaret Fuarı (K

Ordu Belediyesi Fuar Alanı

Ege Fuarcılık Org. Rek. ve Yayın Ltd. Şti.

11 Temmuz 15 Temmuz

4.Gıda, Tarım ve Hayvancılık İhtisas Fua

Ordu Belediyesi Fuar Alanı

Ege Fuarcılık Org. Rek. ve Yayın Ltd. Şti.

11 Temmuz 15 Temmuz

EDİRNE Gıda, Tarım, Hayvancılık, Sanayi

Edirne Fuar Alanı

Renkli Fuarcılık Ltd. Şti.

17 Temmuz 20 Temmuz

35.Uluslararası İstanbul Anne Bebek Çoc

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

UBM ICC Fuarcılık ve Organizasyon Tic. A.Ş.

30 Temmuz 05 Ağustos

1.Çorlu Trakya Balkan Ülkeleri, Hazır Gi

Çorlu Yeni Fuar Alanı

Renkli Fuarcılık Ltd. Şti.

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi