Südback fuarı pasta ve fırın sektörünü buluşturacak

Südback fuarı pasta ve fırın sektörünü buluşturacak

Fırıncılık ve pastacılık sektörünün en önemli ihtisas fuarlarından biri olan südback sektörün önde gelen firmalarının takvimini yerini aldı bile. 2014 yılında 646 katılımcı firma ile Almanya ve 70 ülkelerden 33.371 profesyonel ziyaretçiyle bir kere daha rekor kırdı.

Almanya dışından profesyonel ziyaretçiler ağırlıkla Avusturya, İsviçre, Fransa, İtalya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Polonya ve deTürkiye’den geliyor.Südback fuarı profesyonel ziyaretçilere ihtisas fuarı ve cazip etkinlik programının başarılı bir karışımıyla yeni bilgiler edinme imkânının yanı sıra meslek erbapları ve uzmanlarla bilgi alışverişi ortamını da sunuyor. İçeriğinde fırın ve pastane işletmeleri için çalışma ve işletme teknolojisi, işletme ve mağaza donanımları ile hammadde ve yarı mamul alanlarında geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Bilgi işlem  ve organizasyon teknolojileri gibi tamamlayıcı hizmetlerle de programı tamamlıyor. Kahve, dondurma ile birlikte büyümekte olan “snack” (atıştırmalık) ürünler de fuarda yerini alacak.

 Yeni fikirleri, yenilikçi ürünleri ve en modern teknolojiyi coşkulu ve meraklı bir izleyici kitlesine sunmak için südback fuarı en elverişli koşulları sunuyor. Katılımcı firmaları daha iyi işlerin beklediğini önceki fuarın ziyaretçi araştırmaları da kanıtlıyor: Ankete katılan ziyaretçilerin yüzde 74’ü yatırım yapmak niyetinde ve bunu yakın zamanda yapmayı düşünüyor. Ziyaretçilerin yarısından fazlası fuardan sonraki altı ay içerisinde yatırım yapmak istiyor – yüzde 50’den fazlası 20.000 Euro’dan fazla, dörtte birinden fazlası ise 50.000’den fazla Euro harcamayı düşünüyor.

Südback fuarının bir diğer önemli unsuru da Messe Stuttgart ve işbirliği ortakları tarafından düzenlenen südback Trend Awards ödüllerinin verilmesidir. Bu ödüller, teknolojik açıdan, tasarımları ya da konseptleri ile yenilikçi olan ve pazarın ihtiyaçlarına ve kalite beklentisine uygun yeni ürünlere veriliyor. Ödül sahipleri için ise bir südback Trend Award ödülü almış olmak, rakipleri karşısında bir katma değer anlamına da geliyor. südback Trend Awards ödül sahipleri fuarından önce duyuruluyor, bu da şirketlere önemli bir avantaj sağlıyor. Böylece ödül kazanan şirketler bu ödüllerini fuardan önce reklam kampanyalarına dâhil etme ve südback fuarında dikkat çekme imkânına sahip oluyorlar. Ödül yarışmasına ilgi duyan şirketler 30 Haziran 2016 tarihine kadar başvurabilirler.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

21 Mart 25 Mart

Doğu Marmara Kozmetik ve Kişisel Bakım F

Kocaeli BB Uluslararası Fuar Merkezi İzmit

Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş.

28 Mart 29 Mart

Akıllı Şehirler Konferansı ve Fuarı

JW Marriott Hotel Ankara

MCI Fuarcılık Dış Ticaret Ltd. Şti

29 Mart 01 Nisan

6.İskele ve Kalıp ve Hareketli Platform

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

29 Mart 31 Mart

No Dig Expo Turkey- Altyapı ve Kazısız T

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

05 Nisan 07 Nisan

18 Yükseköğretim Tanıtım ve Eğitim Fuarı

Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi Antalya

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

05 Nisan 08 Nisan

Elazığ Düğün ve Konsept Fuarı

Fuar ve Sergi Alanı Elazığ

Gelecek Fuarcılık Hizmetleri Kültür Ve Sanat Etkinlikleri Paz. San Ve Tic Ltd. Şti.

12 Nisan 15 Nisan

Afyonkarahisar Tarım Hayvancılık ve Tarı

Kültürpark Belediye Fuar Alanı Afyonkarahisar

ART Fuar Org.Tic Ltd.Şti.

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi