​Konfeksiyon sektörünün büyük buluşması

​Konfeksiyon sektörünün büyük buluşması

Konfeksiyon Makinesi 2016, 25.Uluslararası Konfeksiyon Makineleri, Nakış Makineleri ve Makine Yan Sanayileri Fuarı, 27 Nisan’da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde Açıldı

Konfeksiyon Makineleri Fuarı 2016/Tüyap İstanbul-Foto Galeri
29 ülkeden 435 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile gerçekleşen Fuar, 27-30 Nisan 2016 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da 25. kez kapılarını ziyaretçilerine açtı. 

Bir Dünya Fuarı ‘Konfeksiyon Makinesi 2016’ Türkiye’de Gerçekleşiyor

2016 yılında düzenlenen Dünyanın en büyük Konfeksiyon Makineleri olmasıyla gurur duyduğumuz fuar, tüm sektörden yoğun talep görüyor. Konfeksiyon Makineleri dünyasının önemli markalarının en yeni makine ve teknolojilerini tanıtacağı Fuar, yüksek kalitede üretim yapmak isteyen hazır giyim üreticilerini ve yeni yatırımcıları, dünyanın ve Türkiye’nin en iyi makine üreticileri ile buluşturarak kaçırılmaz ticari fırsatlar sunuyor.

Uluslararası Arenada Etkin Tanıtım

Profesyonellerin merakla beklediği fuar, yurt içi ve yurt dışından büyük ilgi görüyor. Yatırım kararı alan hazır giyim üreticileri, makine alımlarını fuarda yapmak için gün sayıyor. Yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirilen etkin tanıtım ile tüm hazır giyim-konfeksiyon üretici ve yatırımcılara ulaşılarak, fuara davetleri sağlandı. Balkanlar, Baltık ülkeleri, Kuzey Afrika ülkeleri, Ortadoğu’dan 18 ülkeden Tüyap tarafından özenle seçilmiş satın alım heyetleri de dört gün boyunca fuarı ziyaret ederek, önemli alımlar gerçekleştirecekler.

Bu Yıl 25.’si Düzenlenen Fuara Özel Etkinlikler 

2016 yılında 25.’si düzenlenen Konfeksiyon Makineleri Fuarı’nda, ziyaretçilere ilgi çekici deneyimler sunacak etkinlik alanları, ticari faaliyetlere renk katacak. Fuar, Mimar Sinan Üniversitesi tarafından hazırlanan tasarım ve sanatın bir arada olduğu Kumaş Sergisi,İstanbul Aydın Üniversitesi Fotoğraf Alanı, F-11 Karma Moda Tasarım Grubu tarafından yapılacak olan seminerler ve Dünden Bugüne Dikiş Makineleri Sergisi’ne ev sahipliği yapacak.

Konfeksiyon Makinesi 2016 Fuarı Yeniliklerle Geliyor

Dünya devlerinin resmi geçidine ev sahipliği yapan Fuarda, sektörün ilk kez tanıştığı ürünler ve teknolojiler boy gösteriyor. 98.000 m2 sergi alanında gerçekleşen bu büyük buluşmada dikiş, nakış, serim-kesim makineleri, ütü ve presler, cad-cam sistemlerindeki son yenilikler sergileniyor olacak.   Hazır giyim sektörüne yön veren firmaların en son ürün ve yeniliklerinin sergileneceği Konfeksiyon Makinesi 2016 Fuarı, bu yıl Fabric İstanbul, Kumaş, Konfeksiyon Aksesuarları ve Konfeksiyon Yan Sanayileri Fuarı ile eş zamanlı düzenleniyor. Bu büyük buluşmanın kapıları 27 Nisan 2016’da açılırken; Türkiye’nin en prestijli fuarlarını organize eden ve farklı sektörlere ev sahipliği yapan Tüyap, her yıl olduğu gibi bu yıl da markasının gücüyle, sektör profesyonellerini ve ziyaretçilerini 30 Nisan 2016’ya kadar ağırlayacak, sektörün yeni pazar arayışlarına yön verecek. Detaylı bilgi ve ücretsiz online davetiye almak için www.konfeksiyonmakinelerifuari.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Konfeksiyon Makineleri Fuarı 2016/Tüyap İstanbul-Foto Galeri

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi