GMG Dünyaya Mutfak Ekipmanları üretiyor

GMG Dünyaya Mutfak Ekipmanları üretiyor

Mutfak ekipmanları sektöründe ülkemizin yüz akı kurumlarının başında gelen GMG Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ürettiği ve piyasaya sunduğu makinalarla adeta sektörün amiral gemisi durumunda…


Mutfak ekipmanları sektöründe ülkemizin yüz akı kurumlarının başında gelen GMG Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ürettiği ve piyasaya sunduğu makinalarla adeta sektörün amiral gemisi durumuda… Türkiye’de, endüstriyel mutfak ekipmanları sektörünün önde gelen üreticilerinden biri olan GMG Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarının temelini Almanya’da ki iki işadamımız Burhan Gündoğan ve Ergün Gündoğan 2009 Yılında attı. Yaklaşık 7 Yıl Almanya’da üretime devam eden Firma 2016 yılında Üretim Merkezini Ülkemize İzmir Kısıkköy Sanayi Sitesi’ndeki yeni fabrikasına taşıdı. Son derece modern bir şekilde yapılan bu fabrikada GMG, alanında uzmanlaşmış kadrosuyla endüstriyel mutfak ekipmanları üretimi yapmaya devam ediyor. 

GMG Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, üretiminin %85’lik kısmını başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihraç etmektedir. Üretimin %15’lik kısmını ise Türkiye pazarındaki diğer ihracatçı firmalara vermektedir. GMG Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Ar-Ge departmanı, alanında uzman, yaratıcı, yeniliklere ve gelişime açık, iç ve dış pazardaki müşterilerin ihtiyaçlarına hızlı çözüm üretebilme kabiliyeti olan bir kadro yapısına sahiptir. Bununla birlikte, tasarlanan en son ürünleri dünyanın çeşitli ülkelerin de düzenlenen uluslararası endüstriyel mutfak fuarlarına katılarak müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ve her aşamada kaliteyi kendisine ilke edinen GMG Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, üretimin bütün aşamalarında kalitesini güvence altına almak ve müşterilerine uluslararası standartlarda üretim yapabilmek için CE ve ISO 9001:2008 kalite belgelerini alarak, üretim prosedür ve proseslerini uluslararası kabul gören standartlara yükseltmiştir. GMG Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek, her geçen gün güçlenerek yoluna devam etmektedir.

Üretimin Ülkemize taşınması ile birlikte Sektörde birçok önemli şirkette satış müdürü olarak görev yapan tecrübeli bir isim olan Ali Sungur Bey GMG Endüstriyel mutfak Ekipmanları Şirketinin Türkiye satış müdürlüğü görevine getirildi. 
olan GMG Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Şirketinin satış müdürü Ali Sungur üretimle ilgili şunları söyledi.  Uluslararası kalite standartları çerçevesinde, müşteri memnuniyetini esas alarak, “Yüksek Kalite ve En Uygun Fiyat” prensibi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 

Sürekli değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek “Sektöründe Dünya Markası Olmak” en büyük hedefimiz. Ürünlerimiz, yürürlükteki Avrupa Birliği uyum yönergelerindeki temel gerekliliklere uygundur. ISO 9001:2008 sertifikasına sahip olmak için gereken vasıflara sahip olduğumuz tasdik edilmiştir. GMG Endüstriyel Mutfak, pasta, börek, poğaça, ekmek, simit, baklava, katmer, pişirim fırınları ile pizza fırınları, sayısız waffle makina çeşitleri, tost makinaları, ızgaralar, salamander krep makinaları, hamur açma, hamur yoğurma kazanları üretip CE Kalite belgesi ile ülkemize ve dünyaya satmaktayız.  GMG yurtiçinde yaygın satış ve servis ağını her gecen gün güçlendirerek yatırımlarına devam etmektedir. Şuan mevcut olduğumuz iller haricinde de münhal noktalarda olmak için talep ve çalışmaları takip etmekteyiz.

İLETİŞİM:
FABRİKA:
Avrupa Merkez Depo ve Showroom
29 Ekim Mah. İzmir cad no:45 Yazıbalı / Torbalı / İzmir, Türkiye
TEL: +90 (232) 257 73 08 / 09

Wendenweg No: 7, 44149 Dortmund/Almanya
TEL: +49 (231) 16 78 01 52 +49 (231) 16 78 01 53
info@gmgoven.com
www.gmgoven.com


FUAR DÜNYASI DERGİSİ ÖZEL

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

20 Haziran 23 Haziran

HEFİ Ev Elektroniği Fuarı İstanbul

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Atis Fuarcılık A.Ş.

27 Haziran 30 Haziran

BAKAF 2018 Batı Karadeniz Turizm Tanıtım

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

İstamonu Fuarcılık Hizmetleri Ltd. Şti.

27 Haziran 30 Haziran

Gapshoes 27.Uluslararası Ayakkabı, Terli

OFM Ortadoğu Fuar Merkezi Gaziantep

Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti.

28 Haziran 01 Temmuz

Derix / Deri ürünleri Fuarı

Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Merinos Bursa

Network Fuarcılık Ltd.Şti.

29 Haziran 03 Temmuz

Ordu 10.Yapı Dekorasyon Ürünleri ve Doğa

Ordu Belediyesi Fuar Alanı

Ege Fuarcılık Org. Rek. ve Yayın Ltd. Şti.

01 Temmuz 10 Temmuz

Tatvan Doğu Anadolu Sanayi ve Ticaret Fu

Tatvan Doğu Anadolu Fuar Alanı Bitlis

1-Ajansasya Fuarcılık Org. Ltd. Şti. 2-New İpekyolu Fuarcılık Org. San.Tic.Ltd.Şti.

03 Temmuz 05 Temmuz

SEDEC TÜRKİYE-Anayurt, Sınır ve İç güven

ATO Kongre ve Sergi Sarayı Ankara

Luna fuarcılık Ticaret A.Ş.

04 Temmuz 07 Temmuz

JUNIOSHOW Bursa 11.Uluslararası Bebe ve

Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi

Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş.

11 Temmuz 15 Temmuz

18. Karadeniz Sanayi ve Ticaret Fuarı (K

Ordu Belediyesi Fuar Alanı

Ege Fuarcılık Org. Rek. ve Yayın Ltd. Şti.

11 Temmuz 15 Temmuz

4.Gıda, Tarım ve Hayvancılık İhtisas Fua

Ordu Belediyesi Fuar Alanı

Ege Fuarcılık Org. Rek. ve Yayın Ltd. Şti.

11 Temmuz 15 Temmuz

EDİRNE Gıda, Tarım, Hayvancılık, Sanayi

Edirne Fuar Alanı

Renkli Fuarcılık Ltd. Şti.

17 Temmuz 20 Temmuz

35.Uluslararası İstanbul Anne Bebek Çoc

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

UBM ICC Fuarcılık ve Organizasyon Tic. A.Ş.

30 Temmuz 05 Ağustos

1.Çorlu Trakya Balkan Ülkeleri, Hazır Gi

Çorlu Yeni Fuar Alanı

Renkli Fuarcılık Ltd. Şti.

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi