GMG Dünyaya Mutfak Ekipmanları üretiyor

GMG Dünyaya Mutfak Ekipmanları üretiyor

Mutfak ekipmanları sektöründe ülkemizin yüz akı kurumlarının başında gelen GMG Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ürettiği ve piyasaya sunduğu makinalarla adeta sektörün amiral gemisi durumunda…


Mutfak ekipmanları sektöründe ülkemizin yüz akı kurumlarının başında gelen GMG Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ürettiği ve piyasaya sunduğu makinalarla adeta sektörün amiral gemisi durumuda… Türkiye’de, endüstriyel mutfak ekipmanları sektörünün önde gelen üreticilerinden biri olan GMG Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarının temelini Almanya’da ki iki işadamımız Burhan Gündoğan ve Ergün Gündoğan 2009 Yılında attı. Yaklaşık 7 Yıl Almanya’da üretime devam eden Firma 2016 yılında Üretim Merkezini Ülkemize İzmir Kısıkköy Sanayi Sitesi’ndeki yeni fabrikasına taşıdı. Son derece modern bir şekilde yapılan bu fabrikada GMG, alanında uzmanlaşmış kadrosuyla endüstriyel mutfak ekipmanları üretimi yapmaya devam ediyor. 

GMG Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, üretiminin %85’lik kısmını başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihraç etmektedir. Üretimin %15’lik kısmını ise Türkiye pazarındaki diğer ihracatçı firmalara vermektedir. GMG Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Ar-Ge departmanı, alanında uzman, yaratıcı, yeniliklere ve gelişime açık, iç ve dış pazardaki müşterilerin ihtiyaçlarına hızlı çözüm üretebilme kabiliyeti olan bir kadro yapısına sahiptir. Bununla birlikte, tasarlanan en son ürünleri dünyanın çeşitli ülkelerin de düzenlenen uluslararası endüstriyel mutfak fuarlarına katılarak müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ve her aşamada kaliteyi kendisine ilke edinen GMG Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, üretimin bütün aşamalarında kalitesini güvence altına almak ve müşterilerine uluslararası standartlarda üretim yapabilmek için CE ve ISO 9001:2008 kalite belgelerini alarak, üretim prosedür ve proseslerini uluslararası kabul gören standartlara yükseltmiştir. GMG Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek, her geçen gün güçlenerek yoluna devam etmektedir.

Üretimin Ülkemize taşınması ile birlikte Sektörde birçok önemli şirkette satış müdürü olarak görev yapan tecrübeli bir isim olan Ali Sungur Bey GMG Endüstriyel mutfak Ekipmanları Şirketinin Türkiye satış müdürlüğü görevine getirildi. 
olan GMG Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Şirketinin satış müdürü Ali Sungur üretimle ilgili şunları söyledi.  Uluslararası kalite standartları çerçevesinde, müşteri memnuniyetini esas alarak, “Yüksek Kalite ve En Uygun Fiyat” prensibi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 

Sürekli değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek “Sektöründe Dünya Markası Olmak” en büyük hedefimiz. Ürünlerimiz, yürürlükteki Avrupa Birliği uyum yönergelerindeki temel gerekliliklere uygundur. ISO 9001:2008 sertifikasına sahip olmak için gereken vasıflara sahip olduğumuz tasdik edilmiştir. GMG Endüstriyel Mutfak, pasta, börek, poğaça, ekmek, simit, baklava, katmer, pişirim fırınları ile pizza fırınları, sayısız waffle makina çeşitleri, tost makinaları, ızgaralar, salamander krep makinaları, hamur açma, hamur yoğurma kazanları üretip CE Kalite belgesi ile ülkemize ve dünyaya satmaktayız.  GMG yurtiçinde yaygın satış ve servis ağını her gecen gün güçlendirerek yatırımlarına devam etmektedir. Şuan mevcut olduğumuz iller haricinde de münhal noktalarda olmak için talep ve çalışmaları takip etmekteyiz.

İLETİŞİM:
FABRİKA:
Avrupa Merkez Depo ve Showroom
29 Ekim Mah. İzmir cad no:45 Yazıbalı / Torbalı / İzmir, Türkiye
TEL: +90 (232) 257 73 08 / 09

Wendenweg No: 7, 44149 Dortmund/Almanya
TEL: +49 (231) 16 78 01 52 +49 (231) 16 78 01 53
info@gmgoven.com
www.gmgoven.com


FUAR DÜNYASI DERGİSİ ÖZEL

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi