Fuarlarda Chocolips rüzgârı

Fuarlarda Chocolips rüzgârı

Türkiye’nin sevilen bisküvi markası Saray’ın çikolata kaplı krema dolgulu keki Chocolips’in, yurt içi ve yurt dışındaki başarısı gün geçtikçe büyüyor. Tüketici Kalite ve Üstün Lezzet Ödüllü Chocolips; özellikle Balkan ülkelerinde kek kategorisinde öne çıkarak, yurt dışında en çok satanlar listesindeki yerini alıyor.

Birbirinden farklı tatlarıyla hem çocukların hem de yetişkinlerin tercihi Saray Bisküvi, çikolata kaplı krema dolgulu nefis keki Chocolips ile yurt dışında da fark yaratıyor. Saray Bisküvi’nin yoğun pazarlama çalışmaları ile desteklediği ürünü Chocolips, yurt dışında da ülkemizdeki gibi sevilerek tercih ediliyor.
 
Saray Bisküvi, Chocolips ile başarı üzerine başarı elde ediyor. 2006 yılında Tüketici Kalite Ödülü’nün sahibi olan Saray Bisküvi, International Taste & Quality Institute - ITQI tarafından ‘’Choco Lips’’ ürünü ile Üstün Lezzet Ödülü’nü alarak bu ödüle layık görülen tek Türk ürünü oldu. Ayrıca, Balkan ülkelerinde gerçekleştirilen marka algı araştırmalarında Chocolips’in yüksek pozitif algı oluşturduğu kanıtlandı. Özellikle Bosna ve Irak’ta 23-35 yaş grubu tarafından segmentindeki diğer markalara göre daha düzenli ve yüksek oranlarda sevilerek tüketiliyor.
 
Fuarlarda Chocolips rüzgârı
 
Dünya gıda devlerinin ağırlandığı birçok fuarda yer almanın yurt dışı pazarlarda etkin olmak için önemli olduğunu belirten Saray Bisküvi Yurt Dışı Satış Direktörü Kamil Özdağ, “Saray Bisküvi olarak güçlü, dinamik ve yenilikçi olmayı ön planda tutan, güven veren bir dünya şirketi olma vizyonu ile hareket ediyoruz. Bugün, Saray markalı ürünlerimiz ile 110’u aşkın ülkede her gün milyonlarca tüketicimize ulaşıyoruz. Geçen yıl, dünyanın ilk ve tek devlet destekli marka geliştirme programı Turquality’e kabul edilen sayılı firmalardan biri olduk. Programın markamıza özellikle yurt dışı pazarlarda kattığı güç aşikâr. Son dönemde katıldığımız Gulfood 2016 ve FHC China Fuarlarında geniş ürün yelpazemizin yanı sıra Chocolips ürünümüzü ön plana çıkardık. Bu yıl da birbirinden önemli ve büyük birçok fuara katılmaya devam edeceğiz. Saray Bisküvi olarak, markamızı dünya çapında tanıtmaya devam ediyor ve güçlü dağıtım sistemleri oluşturarak global bir marka olma yolunda hızla ilerliyoruz” dedi.
Saray Bisküvi ve ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için;

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

21 Mart 25 Mart

Doğu Marmara Kozmetik ve Kişisel Bakım F

Kocaeli BB Uluslararası Fuar Merkezi İzmit

Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş.

28 Mart 29 Mart

Akıllı Şehirler Konferansı ve Fuarı

JW Marriott Hotel Ankara

MCI Fuarcılık Dış Ticaret Ltd. Şti

29 Mart 01 Nisan

6.İskele ve Kalıp ve Hareketli Platform

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

29 Mart 31 Mart

No Dig Expo Turkey- Altyapı ve Kazısız T

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

05 Nisan 07 Nisan

18 Yükseköğretim Tanıtım ve Eğitim Fuarı

Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi Antalya

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

05 Nisan 08 Nisan

Elazığ Düğün ve Konsept Fuarı

Fuar ve Sergi Alanı Elazığ

Gelecek Fuarcılık Hizmetleri Kültür Ve Sanat Etkinlikleri Paz. San Ve Tic Ltd. Şti.

12 Nisan 15 Nisan

Afyonkarahisar Tarım Hayvancılık ve Tarı

Kültürpark Belediye Fuar Alanı Afyonkarahisar

ART Fuar Org.Tic Ltd.Şti.

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi