​Teskon + Sodex İçin İşbirliğine Devam!

​Teskon + Sodex İçin İşbirliğine Devam!

Makina Mühendisleri Odası ve Hannover Messe Sodeks Fuarcılık, TESKON-SODEX fuarı için işbirliğine devam kararı aldı.

4 Mayıs'ta CNR EXPO Fuar Merkezi'nde kapılarını açan, alanında Avrasya'nın en büyük fuarı ISK-SODEX Istanbul 2016, ikinci gününde önemli bir anlaşmaya ev sahipliği yaptı.İzmir'de gerçekleşen TESKON + SODEX fuarı organizasyonuna ilişkin anlaşma TMOBB Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Güniz Gacaner Ermin, Hannover Messe Sodeks Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kühnel ve Deutsche Messe AG Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Andreas Gruchow'un katılımıyla gerçekleşen imza töreni ile yenilendi. Böylece, fuarın başarısının arkasındaki işbirliği bir kez daha pekiştirilmiş oldu.

Hannover Messe Sodeks Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kühnel bu anlaşmanın önemini, "Geçtiğimiz günler, SODEX fuarları adına önemli gelişmelere sahne oldu. ISK- SODEX Istanbul için varolan anlaşma 6 yıl daha uzatıldı ve birkaç gün önce SODEX Ankara için de anlaşmamızı gerçekleştirdik. Ve son olarak, Türkiye'de düzenlenen Sodex Fuarlarının geleceği kapsamında son adımı atıyoruz. Bugün burada, TESKON+SODEX fuarının geleceği için anlaşmamızı gerçekleştirmekten ve MMO ile işbirliğimizi güçlendirmekten mutluluk duyuyoruz.

TMOBB Makine Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Güniz Gacaner Ermin de imza töreninde yaptığı konuşmasında, anlaşmanın sektör adına önemini vurguladı ve "Hanover Messe Sodeks Fuarıclık'a İzmir'de sektörün tek fuarı olan TESKON +SODEX fuarına verdikleri destek teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da çalışmalarımızın başarılı bir şekilde devam etmesini umut ediyorum" diye belirtti.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi