AMD 2016 Fuarının tanıtım toplantısını yaptı

AMD 2016 Fuarının tanıtım toplantısını yaptı

13 - 17 Eylül tarihleri arasında Stuttgart fuar alanında düzenlenecek olan Uluslararası Metal İşleme Fuarı’nın Türkiye ayağındaki basın toplantısı 5 Mayıs 2016 tarihinde İstanbul’da Park Bosphorus Hotel’de gerçekleştirildi.

AMB Press Conference-Foto Galeri
Sektörel Basın Toplantısı’nda yer alan; Alman Takım Tezgah Fabrikaları Derneği VDW Genel Müdürü Dr. Wilfried Schäfer, Alman Makine ve Tesis İmalatçıları Birliği VDMA bünyesindeki Hassas takım Elemanı Birliği Genel Müdürü Markus Heseding, Messe Stuttgart İletişim Müdürü Wolfram Huonker katılımcılara AMB 2016 Fuarı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundular.

Toplantıda;  Alman Takım Tezgah Fabrikaları Derneği VDW Genel Müdürü Dr. Wilfried Schäfer, Almanya ve Avrupa takım tezgahları sanayinin güncel durumu ve tahminleri konusunda açıklamalar yaparken, Alman Makine ve Tesis İmalatçıları Birliği VDMA bünyesindeki Hassas takım Elemanı Birliği Genel Müdürü Markus Heseding de Eylül ayında düzenlenecek AMB fuarının sektöre güçlü bir ivme kazandıracağını ifade etti. Heseding konuşmasında şunları söyledi: “AMB 2016 fuarı, sektörümüzün Almanya'daki en büyük ihtisas fuarıdır. Hassas takım standlarının bulunduğu salonların dolup taşmasını bekliyoruz." Sektör için fuar sadece teknoloji gelişmelerinin sergilendiği bir vitrin olmayıp aynı zamanda uzmanlar arasında bilgi alışverişinin yapıldığı bir platformdur. AMB 2016 fuarı olmazsa olmazlar listesindeki bir fuardır”

ÖLÇÜLÜ BÜYÜME DEVAM EDİYOR

Alman takım tezgahları ve hassas takım elemanları sanayinin üretim hacmi, AMB fuarının düzenleneceği bu yıl rekora koşuyor. Bir önceki yılı mükemmel sonuçlar ile kapatan takım tezgahları ve hassas takım imalatçıları AMB 2016 fuarının da çok olumlu geçeceğini tahmin ediyor. 13 - 17 Eylül tarihleri arasında Stuttgart fuar alanında düzenlenecek olan Uluslararası Metal İşleme Fuarının bütün standları daha şimdiden dolmuştur. Fuara 90.000 ziyaretçinin geleceği beklenmektedir.

Stuttgart şehrinde 13 - 17 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek AMB 2016 fuarına, 90.000 ziyaretçi ve 1.300 katılımcı firmanın geleceği beklenmektedir. Katılımcılar brüt 105.000 metrekare büyüklüğündeki fuar alanında talaş kaldırmalı ve aşındırıcı takım tezgahları, hassas aletler, ölçüm teknolojisi ve kalite güvenliği, iş parçası ve takım kullanım teknolojisi, robotbilim, Industrial yazılım & mühendislik hizmetleri, parça ve aksesuarları alanındaki yeni ürünlerini ve inovasyonlarını tanıtacaktır. AMB 2016 fuarının fikirsel sponsorları VDMA Fachverband Präzisionswerkzeuge, VDMA Fachverband Software ve VDW Verein Deutscher Werkzeugmaschinenfabriken birlikleridir. AMB Press Conference-Foto Galeri

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi