Orion Fuarcılık 30. Yaşını kutladı

Orion Fuarcılık 30. Yaşını kutladı

Orion Fuarcılık, kuruluşunun 30. yılı nedeniyle yönetim kurulu ve çalışanların katılımıyla “30. Yıl Yemeği’ni Sipari Restoran’da gerçekleştirdi.

Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Tan, 1986 yılında Orion Tanıtım Hizmetleri adı ile başladıkları ve bugün Orion Fuarcılık ve Tanıtım Hizmetleri A.Ş. olarak bu maceranın çok uzun yıllar devam etmesi temennisinde bulunarak sözlerini şöyle sürdürdü: “Halka İlişkiler şirketi olarak başlayan firmamız daha sonra 1990 yılından itibaren fuarcılık şirketi olarak devam etti.

30 yıldır gerçekleştirdiğimiz etkinlik ve fuarlarımızın İzmir’imizin olduğu gibi ülkemizin de sanayisi ve ticareti üzerinde büyük etkiler yarattığına inanmaktayız. Çalışmalarımız ile oluşturduğumuz bu güzel bayrağı hep beraber sizler ile bugüne kadar taşıdık. Umarım ki bu güzel bayrağımızı önümüzdeki yıllarda da nice güzel ve uluslararası dev fuarların inşası için dalgalandırmanın mutluluğunu hep birlikte yaşayalım”.  Gecenin sonunda 30. Yıl anısına yönetim kurulu ve çalışanlar tarafından 30. Yıl pastası kesildi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi