Eskişehir Sanayi Odası Proje Fuarı düzenliyor

Eskişehir Sanayi Odası Proje Fuarı düzenliyor

Eskişehir Sanayi Odası tarafından geleneksel hale getirilen ve üniversite-sanayi işbirliğine katkı sağlaması hedeflenen “Proje Fuarı” sanayicileri ve üniversiteyi 9 Mayıs’ta buluşturacak

Bu yıl Eskişehir'deki üniversitelerle farklı zamanlarda yapılacak etkinliğin ilki Anadolu Üniversitesi'nin katılımıyla 9 Mayıs Pazartesi günü saat 10.30’da Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi İş ve Ticaret Merkezi Çadır Platform'da gerçekleştirilecek. 

EN İYİLERİ SEÇİLECEK

Etkinlikte ayrıca bir de proje yarışması yapılarak, öğrencilerin ürettiği projelerden dereceye girenler seçilecek. Anadolu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi son sınıf öğrencilerinin yaptığı 200’ün üzerinde proje; akademisyenler, sanayiciler ve öğrencilerce incelenecek. Etkinliğin açılışını Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan ve ESO Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Özaydemir gerçekleştirecek. 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi