​7. Uluslararası Dergi Fuarı başlıyor

​7. Uluslararası Dergi Fuarı başlıyor

7. Uluslararası Dergi Fuarı, 305 derginin katılımıyla 10-15 Mayıs tarihleri arasında Sirkeci Garında okurlarla buluşuyor.

Türkiye Dergiler Birliği (TÜRDEB) tarafından 7.si düzenlenecek olan Uluslararası Dergi Fuarı bu yıl Sirkeci Garında gerçekleşecek. Geçen yıl 12 ülkeden 165 derginin katıldığı fuara bu yıl 20 ülkeden 305 dergi katılacak.

Almanya, Afganistan, Bosna Hersek, Karadağ, Sırbistan, Makedonya, Hollanda gibi 20 ülkenin dergilerinin katılacağı fuarda Pakistan dergiciliği ve Balkanlardaki dergicilik üzerine birer program da gerçekleştirilecek.

OKUL DERGİLERİNE ÖZEL BÖLÜM

Fuarda üniversiteli, liseli ve ortaokulluların dergileri için de özel bir alan ayrılacak. Okul Dergileri Bölümünde Türkiye'nin dört bir yanından okul dergilerini temin etmek mümkün olacak.

ULUSLARARASI DERGİCİLİK ÖDÜLLERİ ÖDÜL TÖRENİ

10 Mayıs Salı günü saat 12'de açılışı yapılacak olan Fuar 15 Mayıs Pazar günü saat 18.de yapılacak Uluslararası Dergiciliğin Ödülleri ödül töreni ile sona erecek. Dergi Fuarı 09.30 – 21:00 saatleri arası ücretsiz herkese açık olacak.
..

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi