​22. EVTEKS Fuarı 17-21 Mayıs’ta!

​22. EVTEKS Fuarı 17-21 Mayıs’ta!

TETSİAD ve CNR Fuarcılık işbirliğiyle düzenlenen, dünyanın en büyük iki ev tekstili fuarından biri olan EVTEKS, bu yıl 22. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Her yıl olduğu gibi, bu yıl da Avrupalı ziyaretçilerin ajandasında yer alan EVTEKS Uluslararası Ev Tekstili Fuarı, CNR EXPO Yeşilköy’de, yerli ve yabancı ziyaretçilerini bekliyor.Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İşadamları Derneği (TETSİAD) ve CNR Uluslararası Fuarcılık işbirliğiyle düzenlenen EVTEKS Uluslararası Ev Tekstili Fuarı, bu yıl 17 -21 Mayıs 2016 tarihleri arasında 22. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Dünyanın alanında en büyük iki fuarından biri olan EVTEKS, global sektör profesyonelleri tarafından da heyecanla bekleniyor.

Uluslararası Fuara Uluslararası Etkinlik

22. kez düzenlenecek EVTEKS Fuarında ilk kez Uluslararası Tekstil Üreticileri Federasyonu’nun (ITMF) Ev Tekstili Komitesi toplantısı da gerçekleştirilecek. Ev Tekstili sektöründe ilk kez bu kapsamda bir uluslararası etkinliğe ev sahipliği yapacak EVTEKS Çin’den, ABD’ye Avrupa’dan Hindistan’a ev tekstili sektörünün karar alıcılarını ağırlayacak.

EVTEKS için oteller şimdiden doldu…

Geçtiğimiz yıl 79 farklı ülkeden 39 bin 675’i yabancı olmak üzere toplamda 115 bin kişinin ziyaret ettiği EVTEKS, 2016 yılında yeni rekorlar kırmaya hazırlanıyor. EVTEKS döneminde uçak ve otellerde yer bulmak zorlaşırken, özellikle her yıl artan yabancı ziyaretçisi, taksicisinden lokantacısına tüm esnafın da yüzünü güldürecek. İsrail ve İran’dan geçmiş yılların çok daha üstünde sektör profesyonelinin de yoğun ilgi gösterdiği fuar, geçtiğimiz yılların da üstüne çıkacağının sinyallerini veriyor. Öte yandan her yıl olduğu gibi bu yıl da ev tekstili sektöründeki tüm yeniliklerin sergileneceği ve modaya yön veren ürünlerin ziyaretçilerin beğenisine sunulacağı fuar, İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde 160 bin metrekarelik alanda gerçekleştiriliyor. 200’ü yabancı olmak üzere binin üzerinde firmanın katılacağı, 22. EVTEKS Uluslararası Ev Tekstili Fuarı’nı, 40 bini yabancı, 140 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

EVTEKS, ünlü tasarımcıların gövde gösterisine tanıklık edecek…

2 bini aşkın markanın yer alacağı fuarda, ünlü tasarımcılar 2017 ev tekstili trendlerini sergileyecek. 22. EVTEKS Uluslararası Ev Tekstili Fuarı’nda ev tekstili sektörünün önde gelen profesyonelleri, dünyaca ünlü trend belirleyiciler ve yerli-yabancı tasarımcılar seminerler verecek. EVTEKS 2016 organizasyonunun trend alanını, son dört yıldır olduğu gibi bu yıl da Nelly Rodi tasarlayacak. Ayrıca Nelly Rodi trend ofisinin hazırladığı ve ilk kez EVTEKS fuarında tanıtımı gerçekleştirilecek olan 2017 – 2018 ev tekstili trendleri ise katılımcılar ve ziyaretçiler tarafından merakla bekleniyor.

İstanbul’a bahar havası hakim olacak

Ev tekstilindeki tüm yeniliklerin yer alacağı ve her yıl olduğu gibi bu yıl da inovatif ürünlerin öne çıkacağı EVTEKS fuarı, beş gün boyunca ziyaretçilerine kapılarını açacak. Tüm markaların ev tekstili koleksiyonlarındaki yeniliklerini sergileyeceği fuar sayesinde İstanbul’da adeta bir bahar rüzgarı esecek.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi