​22. EVTEKS Fuarı 17-21 Mayıs’ta!

​22. EVTEKS Fuarı 17-21 Mayıs’ta!

TETSİAD ve CNR Fuarcılık işbirliğiyle düzenlenen, dünyanın en büyük iki ev tekstili fuarından biri olan EVTEKS, bu yıl 22. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Her yıl olduğu gibi, bu yıl da Avrupalı ziyaretçilerin ajandasında yer alan EVTEKS Uluslararası Ev Tekstili Fuarı, CNR EXPO Yeşilköy’de, yerli ve yabancı ziyaretçilerini bekliyor.Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İşadamları Derneği (TETSİAD) ve CNR Uluslararası Fuarcılık işbirliğiyle düzenlenen EVTEKS Uluslararası Ev Tekstili Fuarı, bu yıl 17 -21 Mayıs 2016 tarihleri arasında 22. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Dünyanın alanında en büyük iki fuarından biri olan EVTEKS, global sektör profesyonelleri tarafından da heyecanla bekleniyor.

Uluslararası Fuara Uluslararası Etkinlik

22. kez düzenlenecek EVTEKS Fuarında ilk kez Uluslararası Tekstil Üreticileri Federasyonu’nun (ITMF) Ev Tekstili Komitesi toplantısı da gerçekleştirilecek. Ev Tekstili sektöründe ilk kez bu kapsamda bir uluslararası etkinliğe ev sahipliği yapacak EVTEKS Çin’den, ABD’ye Avrupa’dan Hindistan’a ev tekstili sektörünün karar alıcılarını ağırlayacak.

EVTEKS için oteller şimdiden doldu…

Geçtiğimiz yıl 79 farklı ülkeden 39 bin 675’i yabancı olmak üzere toplamda 115 bin kişinin ziyaret ettiği EVTEKS, 2016 yılında yeni rekorlar kırmaya hazırlanıyor. EVTEKS döneminde uçak ve otellerde yer bulmak zorlaşırken, özellikle her yıl artan yabancı ziyaretçisi, taksicisinden lokantacısına tüm esnafın da yüzünü güldürecek. İsrail ve İran’dan geçmiş yılların çok daha üstünde sektör profesyonelinin de yoğun ilgi gösterdiği fuar, geçtiğimiz yılların da üstüne çıkacağının sinyallerini veriyor. Öte yandan her yıl olduğu gibi bu yıl da ev tekstili sektöründeki tüm yeniliklerin sergileneceği ve modaya yön veren ürünlerin ziyaretçilerin beğenisine sunulacağı fuar, İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde 160 bin metrekarelik alanda gerçekleştiriliyor. 200’ü yabancı olmak üzere binin üzerinde firmanın katılacağı, 22. EVTEKS Uluslararası Ev Tekstili Fuarı’nı, 40 bini yabancı, 140 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

EVTEKS, ünlü tasarımcıların gövde gösterisine tanıklık edecek…

2 bini aşkın markanın yer alacağı fuarda, ünlü tasarımcılar 2017 ev tekstili trendlerini sergileyecek. 22. EVTEKS Uluslararası Ev Tekstili Fuarı’nda ev tekstili sektörünün önde gelen profesyonelleri, dünyaca ünlü trend belirleyiciler ve yerli-yabancı tasarımcılar seminerler verecek. EVTEKS 2016 organizasyonunun trend alanını, son dört yıldır olduğu gibi bu yıl da Nelly Rodi tasarlayacak. Ayrıca Nelly Rodi trend ofisinin hazırladığı ve ilk kez EVTEKS fuarında tanıtımı gerçekleştirilecek olan 2017 – 2018 ev tekstili trendleri ise katılımcılar ve ziyaretçiler tarafından merakla bekleniyor.

İstanbul’a bahar havası hakim olacak

Ev tekstilindeki tüm yeniliklerin yer alacağı ve her yıl olduğu gibi bu yıl da inovatif ürünlerin öne çıkacağı EVTEKS fuarı, beş gün boyunca ziyaretçilerine kapılarını açacak. Tüm markaların ev tekstili koleksiyonlarındaki yeniliklerini sergileyeceği fuar sayesinde İstanbul’da adeta bir bahar rüzgarı esecek.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

16 Ocak 19 Ocak

IF Wedding Fashion İzmir

Fuar İzmir - Gaziemir İzmir

İZFAŞ İzmir Fuarcılık Hizmet. Kültür ve Sanat İşleri. Tic.A.Ş

16 Ocak 20 Ocak

Gapfood 14.Gıda, Gıda Teknolojileri ve A

OFM Ortadoğu Fuar Merkezi Gaziantep

Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti.

16 Ocak 20 Ocak

Gaptarım Tarım, 9.Tarım Teknolojileri ve

OFM Ortadoğu Fuar Merkezi Gaziantep

Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti.

17 Ocak 20 Ocak

Anfaş Hotel Equipment - 29.Uluslararası

Antalya Fuar Merkezi

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

17 Ocak 20 Ocak

Anfaş Food Product - 25.Uluslararası Gı

Antalya Fuar Merkezi

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

18 Ocak 21 Ocak

Exponazagro Tarım, Hayvancılık, ve Gıda

Nazilli Eşref Özel Kapalı Çok Amaçlı Alanı Aydın

Elit Fuarcılık Hizmetleri Ltd.Şti.

23 Ocak 28 Ocak

CNR İMOB 2018- İstanbul Mobilya Fuarı

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

İstanbul Fuarcılık A.Ş.

25 Ocak 28 Ocak

EMITT 2018 22.Doğu Akdeniz Uluslararası

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul

E Uluslararası Fuar ve Tanıtım Hizmetleri A.Ş.

Özel Röportaj

Yazarlar

2015 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi