​Tekstil ve Moda Sektörü Başkanlarından birlik mesajı

​Tekstil ve Moda Sektörü Başkanlarından birlik mesajı

Türk hazır giyim ve konfeksiyon sektörümüz 2017 yılında tüm dünyada ses getirecek görkemli bir fuar organizasyonu hazırlığında…

Dün akşam saat 19.30’da Florya, Şazeli Restaurant’ta İTKİB’in organizasyonuyla bir araya gelen Hazır Giyim ve Konfeksiyon Sektör Dernekleri Başkanlarının ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla gerçekleşen önemli toplantıya, Başkanlık eden İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçı Birliği (İHKİB) Başkanı Hikmet Tanrıverdi, yaptığı açış konuşmasında, tüm sektör temsilcilerine 2017 yılı içinde yapacakları fuar etkinlikleri ve fuar düzenlemelerinde birlikte hareket etme çağrısı yaptı.
İHKİB Başkanı Hikmet Tanrıverdi, Birlik Başkanlarına hitaben yaptığı konuşmasında son dönemde tekstil ve ihracatta yaşanan sıkıntılı süreçte sektörün zor günler geçirdiğini hatırlatarak sektör dernekleri 2017 yılında birlikte hareket ederek birlikte düzenleyecekleri "İstanbul Moda Haftası" nın tüm dünyada yaratacağı sinerji ile sektörde yaşanan sıkıntının büyük bir kazanca dönüşebileceğini vurguladı.
.
Toplantıda MESİAD Başkanı Yusuf Gecü ile birlikte bütün sektör başkanları 2017 yılı içinde düzenlenmesi planlanan "İstanbul Moda Haftası" hakkında görüşlerini bildirerek toplantıya katkı sağladılar. MESİAD Başkanı Yusuf Gecü, “Biz MESİAD olarak yönetim kurulumuzla, Mesiad üyelerimizle birlikte Merter'deki markalarımızla bu organizasyona destek vermeye hazırız.” Dedi.

Toplantıya MESİAD Başkanı Yusuf Gecü, İSO sektör Başkanı Ali Ulvi Orhan, TİGSAD Başkanı İrfan Özhamaratlı, TGSD Başkanı Şeref Fayat, LASİAD Başkanı Gıyasettin Eyyüpkoca, ÇSD Başkanı Bülent İyikülah, BATİAD Başkanı Aydın Erten, KYSD Başkanı Murat Özpehlivan, BMD Başkanı Sami Kariyo, OTİAD temsilcileriyle birlikte dernek yönetim kurulu üyeleri katıldı.

FUAR DÜNYASI DERGİSİ

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi