​İstanbul Modest Fashion Week Başlıyor!

​İstanbul Modest Fashion Week Başlıyor!

Dünya muhafazakâr modasının tanınmış isimlerini bir araya getirecek olan İstanbul Modest Fashion Week (IMFW) yarın başlıyor. Modanisa.com'un ana sponsorluğunda iki gün sürecek etkinlik, Haydarpaşa Garı'nda ölçülü giyinmeyi benimseyen kesimleri ve bu konuda yol alan markaları uluslararası bir platformda buluşturuy

Avrupalı küresel oyuncuların yeni pazarı olan coğrafyalar, tüketiciye dokunmanın ötesine geçip; tekstil ve moda tasarımında katma değer üreten bir pozisyon almaya hazırlanıyor. Istanbul Modest Fashion Week (IMFW) dünya muhafazakâr modasının öncülerini Haydarpaşa Garı'nda bir araya getiriyor. 100’e yakın marka ve 10.000’den fazla katılımcıyla yarın başlayacak organizasyon 14 Mayıs'ta son bulacak.

Türkiye’nin ilk ve dünyanın en popüler muhafazakâr giyim sitesi Modanisa.com ana sponsorluğunda düzenlenecek IMFW’de birbirinden özel koleksiyonlar görücüye çıkacak. Katılımcıların özel söyleşilere, workshoplara ve konferanslara katılma fırsatı bulacağı organizasyonda tasarımcı stantları da ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Birleşik Arap Emirlikleri’nden Annah Hariri, Fransa’dan Gulshaan, Endonezya’dan Anniesa Hasbuan, Bahreyn’den Samair Murad Colllezione gibi dünyanın takip ettiği birçok ismin koleksiyonlarını moda severlerle buluşturacak organizasyon, İngiltere merkezli moda fenomeni Dino Tokio, ünlü model Mariah İdrissi, Kuveytli kanaat önderi Fatema Al Awadhi gibi öncü isimleri de ağırlayacak.

Bugün 83 farklı ülkeye gönderim yapan muhafazakâr giyim sitesi Modanisa.com olarak, bu büyük organizasyonun ana sponsorluğunu üstlenmekten büyük mutluluk duyduklarını belirten Modanisa.com Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Türe, “Modanisa.com olarak, sadece Türkiye’de değil dünyada da ölçülü giyinmeyi benimseyen kadınların yaşam stillerine göre giyinmelerine fırsat sunuyoruz. Türkiye’nin tekstil gücünün İslam ekonomisi çerçevesinde Asya’dan Avrupa’ya Amerika’dan Avustralya’ya; markalar, tasarımcılar ve girişimciler ile daha geniş coğrafyalara açılmasını amaçlıyoruz.

Modanisa olarak biz, Türkiye’yi merkez alarak birçok ortak değeri paylaştığımız coğrafyaların batının pazarı olmaktan çıkıp, üreten ve kendi markalarını büyüten bir güce ulaşmasını amaçlıyoruz. En güçlü tasarımcıları ve modaya yön veren kanaat önderlerini ağırlayacak olan Istanbul Modest Fashion Week’in, tasarımcı ve fenomenler arasında yeni ticari işbirliklerine, hatta yatırımlara ve fikirlere ilham vermesini umuyoruz” diye bilgi verdi.

FUAR DÜNYASI DERGİSİ ÖZEL

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

21 Mart 25 Mart

Doğu Marmara Kozmetik ve Kişisel Bakım F

Kocaeli BB Uluslararası Fuar Merkezi İzmit

Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş.

28 Mart 29 Mart

Akıllı Şehirler Konferansı ve Fuarı

JW Marriott Hotel Ankara

MCI Fuarcılık Dış Ticaret Ltd. Şti

29 Mart 01 Nisan

6.İskele ve Kalıp ve Hareketli Platform

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

29 Mart 31 Mart

No Dig Expo Turkey- Altyapı ve Kazısız T

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

05 Nisan 07 Nisan

18 Yükseköğretim Tanıtım ve Eğitim Fuarı

Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi Antalya

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

05 Nisan 08 Nisan

Elazığ Düğün ve Konsept Fuarı

Fuar ve Sergi Alanı Elazığ

Gelecek Fuarcılık Hizmetleri Kültür Ve Sanat Etkinlikleri Paz. San Ve Tic Ltd. Şti.

12 Nisan 15 Nisan

Afyonkarahisar Tarım Hayvancılık ve Tarı

Kültürpark Belediye Fuar Alanı Afyonkarahisar

ART Fuar Org.Tic Ltd.Şti.

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi