İstanbul Gençlik Fuarı başladı

İstanbul Gençlik Fuarı başladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği, "İstanbul Gençlik Festivali" başladı. Medya sponsorluğunu Albayrak Medya’nın üstlendiği fuar, 14-19 Mayıs tarihleri arasında gençleri bekliyor. Albayrak Medya, fuara tüm mecralarıyla birlikte katılıyor.

Yenikapı sahilinde "Gönüllülük" temasıyla gerçekleşen fuarda 300’den fazla katılımcı, 60’tan fazla workshop, yüzlerce söyleşi, oyun aktivitesi gerçekleşiyor. Fuarda sivil toplum kuruluşları, dergiler, yayınevleri, üniversiteler, spor, kariyer ve kamu kurumları yerini alıyor. Gençlerin oldukça keyifli vakit geçireceği fuar, ziyaretçilerini bekliyor.

ALBAYRAK MEDYA FUAR’A MEDYA SPONSORU!

İstanbul Gençlik Festivali’nin medya sponsoru olan Albayrak Medya, fuarda bütün mecralarıyla birlikte yer alıyor. Nihayet, Cins ve Gerçek Hayat dergileri de fuarda sevenleriyle buluşuyor. Yeni Şafak Gazetesi, ayrıca Derin Tarih, Derin Ekonomi, Nihayet, Lokma, Cins, Skyroad ve Gerçek Hayat dergilerini ziyaretçiler fuarda temin edebilecek. Yazarlarla okurun buluştuğu şenlikte, okuyucular yazarlarla sohbet edebilecek ve bilgi alışverişinde bulunabilecek.

“GENÇLERİ ÖNEMSİYORUZ”

Türkiye’de gençliğin önemine dikkat çeken Albayrak Medya Kurumsal İletişim Müdürü Mehmet Erdem Temür, “Gezi olayı 90 kuşağını anlamak için yeni bakış açılarıyla bakmamıza sebep oldu. Albayrak Medya olarak, tüm yayın organlarımızla beraber gençlerle ilgili tüm çalışmalar içinde yer almak istiyoruz.” dedi. Temür yaptığı açıklamada, “İstanbul Gençlik Festivali’ne medya sponsoru olmanın ötesinde, tüm fuar sürecinin içinde aktif olarak yer aldık. Gençlerin Türkiye için en büyük zenginlik kaynağı olduğunun bilincindeyiz, gençleri önemsiyoruz. Gençliğe dokunmak, geleceği onlarla beraber inşa etmek en büyük arzumuz,” diye konuştu.
 
ALBAYRAK MEDYA

Albayrak Medya’nın geçmişi, 1994 yılında çıkmaya başlayan Yeni Şafak Gazetesi’nin Albayrak Holding bünyesinde yayın hayatına devam etmesiyle başlar. Türkiye’nin en önemli medya kuruluşlarından biri olan Albayrak Medya, cesur ve dürüst yayıncılık anlayışıyla ve güçlü kadrosuyla bünyesinde Türkiye’nin yakından takip ettiği birçok markayı bulundurmaktadır.
Albayrak Medya, Yeni Şafak Gazetesi ve 2002 yılında yayın hayatına başlayan TVNET gibi güçlü markaların yanı sıra birçok dergiye de yatırım yapmaktadır. Mustafa Armağan’ın Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı Derin Tarih Dergisi, 2012 yılından bu yana okurlarla buluşmaktadır.

Derin Ekonomi, Lokma, Nihayet, Cins, Gerçek Hayat, Skyroad ve Kırmızı Beyaz dergileri, Albayrak Medya’nın yatırım yaptığı diğer dergilerdir. Reklam Piri markası ise reklam alanında faaliyet göstererek alanında öncü olan markalardan biridir. Bunların yanı sıra bütün dergi ve gazetelerin okunabileceği Gazete Manşet ve Dergilik; dağıtım alanında Birlikte Dağıtım; internet yayıncılığı alanında ise Piri Medya ve yenisafak.com Albayrak Medya’nın yapısında olan diğer önemli hizmetlerdir. Albayrak Medya her biri alanında donanımlı ve yetkin kadrosuyla, her geçen gün yeni bir marka ile yazılı, görsel ve dijital basında Türkiye’nin en güçlü medya kuruluşlarından biri olmaya devam etmektedir.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

20 Haziran 23 Haziran

HEFİ Ev Elektroniği Fuarı İstanbul

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Atis Fuarcılık A.Ş.

27 Haziran 30 Haziran

BAKAF 2018 Batı Karadeniz Turizm Tanıtım

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

İstamonu Fuarcılık Hizmetleri Ltd. Şti.

27 Haziran 30 Haziran

Gapshoes 27.Uluslararası Ayakkabı, Terli

OFM Ortadoğu Fuar Merkezi Gaziantep

Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti.

28 Haziran 01 Temmuz

Derix / Deri ürünleri Fuarı

Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Merinos Bursa

Network Fuarcılık Ltd.Şti.

29 Haziran 03 Temmuz

Ordu 10.Yapı Dekorasyon Ürünleri ve Doğa

Ordu Belediyesi Fuar Alanı

Ege Fuarcılık Org. Rek. ve Yayın Ltd. Şti.

01 Temmuz 10 Temmuz

Tatvan Doğu Anadolu Sanayi ve Ticaret Fu

Tatvan Doğu Anadolu Fuar Alanı Bitlis

1-Ajansasya Fuarcılık Org. Ltd. Şti. 2-New İpekyolu Fuarcılık Org. San.Tic.Ltd.Şti.

03 Temmuz 05 Temmuz

SEDEC TÜRKİYE-Anayurt, Sınır ve İç güven

ATO Kongre ve Sergi Sarayı Ankara

Luna fuarcılık Ticaret A.Ş.

04 Temmuz 07 Temmuz

JUNIOSHOW Bursa 11.Uluslararası Bebe ve

Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi

Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş.

11 Temmuz 15 Temmuz

18. Karadeniz Sanayi ve Ticaret Fuarı (K

Ordu Belediyesi Fuar Alanı

Ege Fuarcılık Org. Rek. ve Yayın Ltd. Şti.

11 Temmuz 15 Temmuz

4.Gıda, Tarım ve Hayvancılık İhtisas Fua

Ordu Belediyesi Fuar Alanı

Ege Fuarcılık Org. Rek. ve Yayın Ltd. Şti.

11 Temmuz 15 Temmuz

EDİRNE Gıda, Tarım, Hayvancılık, Sanayi

Edirne Fuar Alanı

Renkli Fuarcılık Ltd. Şti.

17 Temmuz 20 Temmuz

35.Uluslararası İstanbul Anne Bebek Çoc

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

UBM ICC Fuarcılık ve Organizasyon Tic. A.Ş.

30 Temmuz 05 Ağustos

1.Çorlu Trakya Balkan Ülkeleri, Hazır Gi

Çorlu Yeni Fuar Alanı

Renkli Fuarcılık Ltd. Şti.

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi