İstanbul Gençlik Fuarı başladı

İstanbul Gençlik Fuarı başladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği, "İstanbul Gençlik Festivali" başladı. Medya sponsorluğunu Albayrak Medya’nın üstlendiği fuar, 14-19 Mayıs tarihleri arasında gençleri bekliyor. Albayrak Medya, fuara tüm mecralarıyla birlikte katılıyor.

Yenikapı sahilinde "Gönüllülük" temasıyla gerçekleşen fuarda 300’den fazla katılımcı, 60’tan fazla workshop, yüzlerce söyleşi, oyun aktivitesi gerçekleşiyor. Fuarda sivil toplum kuruluşları, dergiler, yayınevleri, üniversiteler, spor, kariyer ve kamu kurumları yerini alıyor. Gençlerin oldukça keyifli vakit geçireceği fuar, ziyaretçilerini bekliyor.

ALBAYRAK MEDYA FUAR’A MEDYA SPONSORU!

İstanbul Gençlik Festivali’nin medya sponsoru olan Albayrak Medya, fuarda bütün mecralarıyla birlikte yer alıyor. Nihayet, Cins ve Gerçek Hayat dergileri de fuarda sevenleriyle buluşuyor. Yeni Şafak Gazetesi, ayrıca Derin Tarih, Derin Ekonomi, Nihayet, Lokma, Cins, Skyroad ve Gerçek Hayat dergilerini ziyaretçiler fuarda temin edebilecek. Yazarlarla okurun buluştuğu şenlikte, okuyucular yazarlarla sohbet edebilecek ve bilgi alışverişinde bulunabilecek.

“GENÇLERİ ÖNEMSİYORUZ”

Türkiye’de gençliğin önemine dikkat çeken Albayrak Medya Kurumsal İletişim Müdürü Mehmet Erdem Temür, “Gezi olayı 90 kuşağını anlamak için yeni bakış açılarıyla bakmamıza sebep oldu. Albayrak Medya olarak, tüm yayın organlarımızla beraber gençlerle ilgili tüm çalışmalar içinde yer almak istiyoruz.” dedi. Temür yaptığı açıklamada, “İstanbul Gençlik Festivali’ne medya sponsoru olmanın ötesinde, tüm fuar sürecinin içinde aktif olarak yer aldık. Gençlerin Türkiye için en büyük zenginlik kaynağı olduğunun bilincindeyiz, gençleri önemsiyoruz. Gençliğe dokunmak, geleceği onlarla beraber inşa etmek en büyük arzumuz,” diye konuştu.
 
ALBAYRAK MEDYA

Albayrak Medya’nın geçmişi, 1994 yılında çıkmaya başlayan Yeni Şafak Gazetesi’nin Albayrak Holding bünyesinde yayın hayatına devam etmesiyle başlar. Türkiye’nin en önemli medya kuruluşlarından biri olan Albayrak Medya, cesur ve dürüst yayıncılık anlayışıyla ve güçlü kadrosuyla bünyesinde Türkiye’nin yakından takip ettiği birçok markayı bulundurmaktadır.
Albayrak Medya, Yeni Şafak Gazetesi ve 2002 yılında yayın hayatına başlayan TVNET gibi güçlü markaların yanı sıra birçok dergiye de yatırım yapmaktadır. Mustafa Armağan’ın Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı Derin Tarih Dergisi, 2012 yılından bu yana okurlarla buluşmaktadır.

Derin Ekonomi, Lokma, Nihayet, Cins, Gerçek Hayat, Skyroad ve Kırmızı Beyaz dergileri, Albayrak Medya’nın yatırım yaptığı diğer dergilerdir. Reklam Piri markası ise reklam alanında faaliyet göstererek alanında öncü olan markalardan biridir. Bunların yanı sıra bütün dergi ve gazetelerin okunabileceği Gazete Manşet ve Dergilik; dağıtım alanında Birlikte Dağıtım; internet yayıncılığı alanında ise Piri Medya ve yenisafak.com Albayrak Medya’nın yapısında olan diğer önemli hizmetlerdir. Albayrak Medya her biri alanında donanımlı ve yetkin kadrosuyla, her geçen gün yeni bir marka ile yazılı, görsel ve dijital basında Türkiye’nin en güçlü medya kuruluşlarından biri olmaya devam etmektedir.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

21 Mart 25 Mart

Doğu Marmara Kozmetik ve Kişisel Bakım F

Kocaeli BB Uluslararası Fuar Merkezi İzmit

Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş.

28 Mart 29 Mart

Akıllı Şehirler Konferansı ve Fuarı

JW Marriott Hotel Ankara

MCI Fuarcılık Dış Ticaret Ltd. Şti

29 Mart 01 Nisan

6.İskele ve Kalıp ve Hareketli Platform

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

29 Mart 31 Mart

No Dig Expo Turkey- Altyapı ve Kazısız T

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

05 Nisan 07 Nisan

18 Yükseköğretim Tanıtım ve Eğitim Fuarı

Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi Antalya

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

05 Nisan 08 Nisan

Elazığ Düğün ve Konsept Fuarı

Fuar ve Sergi Alanı Elazığ

Gelecek Fuarcılık Hizmetleri Kültür Ve Sanat Etkinlikleri Paz. San Ve Tic Ltd. Şti.

12 Nisan 15 Nisan

Afyonkarahisar Tarım Hayvancılık ve Tarı

Kültürpark Belediye Fuar Alanı Afyonkarahisar

ART Fuar Org.Tic Ltd.Şti.

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi