​55. AYSAF 25 Mayıs'da kapılarını açıyor..

​55. AYSAF 25 Mayıs'da kapılarını açıyor..

Ülkemizde 5 milyar dolar büyüklüğe ulaşan ayakkabı yan sanayimizin Türkiye'deki en büyük buluşması olan "55. AYSAF - Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı", 25-27 Mayıs 2016 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy'de düzenlenecektir.

55. AYSAF, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık A.Ş. tarafından, Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği (AYSAD), Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı (TASEV) iş birliğinde ve KOSGEB desteği ile yapılmaktadır.

Avrupa, Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu, Rusya ve Körfez ülkelerinden çok sayıda sektör profesyonelinin ziyaret edeceği AYSAF'a mümessilliklerle birlikte 450'ye yakın firma katılmaktadır.

Hammadde temini yapan ayakkabı yan sanayi firmalarının profesyonel ziyaretçilerle buluşacağı fuarın yeni iş ortaklıklarına zemin hazırlayacaktır. Sizleri, Ayakkabı Yan Sanayi Sektörü'nün Merkezi CNR EXPO Yeşilköy'e davet ediyoruz...

Siz de ücretsiz bilet fırsatından yararlanın...

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi