Boyalı Eller, ISK-Sodex Fuarı için Alarko Carrier ile işbirliği yaptı

Boyalı Eller, ISK-Sodex Fuarı için Alarko Carrier ile işbirliği yaptı

Türkiye’nin ilk ve tek graffiti ajansı Boyalı Eller, 4-7 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde (CNR Expo) düzenlenen ISK-Sodex 2016 Fuarı özelinde, iklimlendirme sektörünün öncü firması Alarko Carrier ile işbirliği yaptı.

Türkiye’nin ilk ve tek graffiti ajansı Boyalı Eller, 4-7 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde (CNR Expo) düzenlenen ISK-Sodex 2016 Fuarı özelinde, iklimlendirme sektörünün öncü firması Alarko Carrier ile işbirliği yaptı. Çağın önemli konularından küresel iklim değişikliğine dikkat çekmek amacıyla standda çalışmalarını sergileyen Boyalı Eller, katılımcılardan büyük ilgi gördü.
 
Konuyla ilgili bilgi veren Boyalı Eller Kurucusu Ulaş Çelik: “Bugüne kadar pek çok alanda çalışmamız oldu; Beyaz Show, Miss Turkey, Donanma Kuvvetleri / Kuzey Deniz Saha Komutanlığı, Fox International, National Geographic Türkiye ofisi, İstanbul ve Ankara Büyükşehir Belediyeleri, Google, Twitter Türkiye ofisi, Efes Pilsen, Tadım Kuruyemiş gibi birçok marka ve kurumla 300’den fazla projeye imza attık.; ancak ilk kez iklimlendirme firmasıyla beraber, küresel iklim değişikliğine dikkat çekmeyi amaçlayan bir projede yer alıyoruz. Alarko Carrier gibi konuya duyarlı ve bu alanda çaba gösteren bir firmaya, graffiti çalışmalarımızla destek vermekten mutluluk duyuyoruz.” dedi.
 
Alarko Carrier’ın fuardaki standında, şirketin üretimden kullanım sürecine kadar tüm aşamalarda doğal kaynakları en az tüketecek ve çevreye en az zarar verecek şekilde tasarlanan ısıtma, soğutma, su basınçlandırma ve otomasyon ürünleri katılımcıların beğenisine sunuldu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi