FOOD PRODUCT 2016 Fuarının ziyaretçi sayısı açıklandı

FOOD PRODUCT 2016 Fuarının ziyaretçi sayısı açıklandı

​Türk gıda firmaları ile birlikte 15 ülkeden 400’ün üzerinde ulusal ve uluslararası katılımcı firmanın ürün ve hizmetlerini sergilediği Türkiye’nin en büyük uluslararası gıda ve içecek fuarı 2016 yılında da yoluna büyüyerek devam etti.

42 ülkeden 1420 yabancı toplamda 47.840 profesyonel ziyaretçi rakamına ulaşan FOOD PRODUCT 2016,her sene olduğu gibi bu senede sektörün nabzını tutmayı başardı. Gıda ve gastronomi kültüründe başı çeken bu etkinlikte, sergilenen ürünlerin yanı sıra; ilgili endüstrinin en iyi uygulamaları ve son yeniliklerini sunan bir platform olma özelliğine devam etti.

Dış İşleri Bakanı Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’nun da ziyaret ettiği fuarın 2017 yılında, Antalya Expo Center’ın büyüyen ve yenilenen salonlarında yoluna aynı hız ve başarıyla devam etmesi bekleniyor Fuar önümüzdeki yıl 15-18 Şubat 2017 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da düzenlenecek. Türkiye’den ve dünyadan binlerce profesyonelin katılacağı bu dev organizasyonda görüşmek dileğiyle.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi