​Uluslararası Kadın Girişimciler Zeruj Fest’te Buluşacak

​Uluslararası Kadın Girişimciler Zeruj Fest’te Buluşacak

Girişimci kimliğiyle tanınan, düzenlediği Zeruj Shopping Fest’lerle marka haline gelen sosyal medya fenomeni organizatör Zehra Özkaymaz, nam-ı diğer Zeruj, çok özel bir festivale daha imza atmaya hazırlanıyor.

Uluslararası anlamda ilk defa düzenlenecek olan Zeruj Shopping Fest, 27-29 Mayıs tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Kadın ve çocuk giyimden ayakkabıya, aksesuarlardan zücaciyeye kadar binlerce ürünün yer alacağı festivalde ücretsiz servisler, çocuk etkinlik alanları, hediyeler ve çekilişler düzenlenecek.

Globalleşen ve internetin hâkim olduğu dünyada; azalan komşuluk, dostluk, birlik, kardeşlik duygularını beslemek adına festivaller düzenleyen Zeruj; ev hanımı veya öğrenciyken iş hayatına atılan kadınlara ön ayak oluyor. Düzenlediği organizasyonlarla kadın girişimcilere başarılı iş dünyasının kapılarını aralayan Zeruj; Zeruj Shopping Fest’te 120 kadın girişimciyi ağırlayacak. Bu yıl Dubai, Lübnan, Bahreyn, Kuveyt, Abu Dabi ve Hollanda gibi birçok ülkeden de kadın girişimcinin yer alacağı festivalde toptan satışlar için de iş bağlantıları kurulacak.

9.kez hayata geçirilecek olan Zeruj Shopping Fest düzenlediği festivallerle alışverişi bir şölene dönüştürüyor. Dünyanın dört bir yanında ziyaretçinin katıldığı festivallerde 2014’ten beri toplamda 300 bin ziyaretçiyi ağırlandı. Çocuğuna iğne batmasın diye eşarp klipsi üreten Şükran Kocabaş, öğrenciyken okulunu bırakıp kendi işini kuran Meryem Merve Batu, uzun yıllar tasarımlarıyla yurtdışındaki vitrinleri süsleyen Filiz Güner, siyaset dünyasından kadınları giydiren ve özel tasarımlarını ihraç eden Gönül Kolat ve daha niceleri... Kadınlar arası dayanışmanın ve başarılı girişimci kadın örneklerinin sergileneceği bu festivalde sizin de desteğinizi almaktan büyük mutluluk duyacağız.

Tarih: 27 Mayıs 2016 Cuma / 28 Mayıs 2016 Cumartesi / 29 Mayıs 2016 Pazar
Yer: Haliç Kongre Merkezi
Saat: 10.00 -21.30
 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi