Avrupa'nın 3. büyük fuarı IBATECH 10. kez İzmir'de düzenleniyor

Avrupa'nın 3. büyük fuarı IBATECH 10. kez İzmir'de düzenleniyor

Türkiye fırıncılık ve pastacılık sektörünün gelişmesinde, yeni tekniklerin yaygınlaşmasında önemli katkısı olan IBATECH Fuarı İstanbul ve Ankara'nın ardından 8 - 9 Aralık 2016 tarihlerinde İzmir Yeni fuar alanı FUARİZMİR 'de.

Turizm, eğene ve kültür başkenti İzmir ekmek, pasta makinaları, dondurma, çikolata ve teknolojileri sektörüne ev sahipliği yapacak.Tüketici beğenileri, tercihlerindeki değişimle birlikte perakende satış noktaları da geleneksel fırın ve pastane algınsının ötesinde yeniden şekilleniyor.

IBATECH Fuarı, sektör için gereken teknik malzeme, fırın, pişirici cihazlar, hizjyen koşulları hakkında yeni bilgiler, yaratıcı sunum biçimleri, geliştirilmiş tatlar için bileşenlerin birarada bulunabileceği bir büyük sektörel buluşmaya hazırlanıyor.

Fırıncılık ve pastacılık Sektörüne yeni ticaret kapıları İzmir'de açılacak

Türkiye'nin iklimi, doğal güzellikleri ve tarihi ile turizm ve eğlence kültürünün başkenti İzmir, çevre iller ile yarattığı ekonomi ile de pasta ve fırıncılık sektörü için ayrı bir cazibe yaratıyor. İzmir ve Ege bölgesinin özgün yeme içme kültürü sektöre yönelik ürün ve hizmet sağlayıcılarına fırsatlar sunuyor.

 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi