​Bebek ve çocuk modasına dair her şey, İstanbul Kids Fashion'da...

​Bebek ve çocuk modasına dair her şey, İstanbul Kids Fashion'da...

Bebek ve çocuk modasında 2016 Sonbahar Kış, 2017 İlkbahar Yaz koleksiyonlarının görücüye çıkacağı İstanbul Kids Fashion, 27-30 Temmuz 2016 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek.

0-16 yaş arası bebek ve çocuk hazır giyim ve aksesuarlarının sergilendiği İstanbul Kids Fashion Bebek, Çocuk Hazır Giyim ve Aksesuarları Fuarı’na, 200'den fazla yerel ve uluslararası markanın katılımı hedefleniyor. Türkiye'de uluslararası platformda bebek ve çocuk hazır giyim sektöründe yapılan tek ve en büyük fuar organizasyonu olarak öne çıkan İstanbul Kids Fashion, 27-30 Temmuz 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. salonunda düzenlenecek. 200'den fazla bebek ve çocuk modasına yön veren markanın yer alacağı fuarda, 0-16 yaş arası bebek, çocuk hazır giyim ve aksesuarları sergilenecek. Yılda iki kez yapılan İstanbul Kids Fashion, Ocak ayında Uluslararası Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı'nın (CBME Türkiye) içerisinde ve Temmuz ayında 'İstanbul Kids Fashion' adı altında düzenleniyor.

Dünya tekstil ticaretinde köprü vazifesi gören Türkiye, stratejik coğrafi konumu itibari ile Avrupa, Avrasya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika pazarlarındaki 1,5 milyar müşteri için kolay ulaşım ve uygun maliyetler nedeni ile cazibe merkezi olarak kabul görüyor. Dünyanın 8. büyük hazır giyim ihracatçısı olan Türkiye, 2014 yılında 220,8 milyon dolar olan bebek giyim ihracatını 2015 yılında yüzde 4,7'lik bir artışla 231,1 milyon dolara yükseltti.

İstanbul Kids Fashion, Türkiye'nin özellikle tekstil üretimi ve ihracatındaki başarısı sebebiyle, bölgede yapıldığı ilk yıldan itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Fuar, bu yıl da sergilenecek birbirinden yaratıcı tasarımların yer aldığı kreasyonlarla; bebek ve çocuk modasına yön vermeye devam edecek.

Sektörün önde gelen uluslararası imalatçılarını, tasarımcılarını ve ticari ziyaretçilerini ön plana çıkaran İstanbul Kids Fashion, katılımcısına da pazar potansiyelini arttırma konusunda geniş imkanlar tanıyor. Avrasya ülkelerinden 5.000'den fazla satın alma yetkilisi ve sektör profesyonellerinin bir araya geleceği İstanbul Kids Fashion, böylelikle ziyaretçisi için ürün ve marka çeşitliliği avantajı sağlarken, katılımcısı için de yeni iş bağlantıları kurma ve ürünlerini tanıtma fırsatı sunacak.

Bebek ve çocuk giyim ve abiye, iç çamaşırı, çorap ve aksesuarlar, bebek ve çocuk ev tekstilinin yanı sıra hamile giyim ve aksesuarları ürün gruplarının yer alacağı fuarın ziyaretçi profilini ise Perakendeci-Bebek & Çocuk ve Hamile Ürünleri, Bebek ve Çocuk Hazır Giyim, Ayakkabı Mağazaları, Anne ve Hamile Giyim Mağazaları, Mağaza Zincirleri, Departman Store'lar ile İthalat ve İhracatçı, Distribütör, Acenta ve Toptancılar, Satın Alma Ofisleri ve Ticaret Firmaları ile E-Ticaret firmaları oluşturacak.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

21 Mart 25 Mart

Doğu Marmara Kozmetik ve Kişisel Bakım F

Kocaeli BB Uluslararası Fuar Merkezi İzmit

Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş.

28 Mart 29 Mart

Akıllı Şehirler Konferansı ve Fuarı

JW Marriott Hotel Ankara

MCI Fuarcılık Dış Ticaret Ltd. Şti

29 Mart 01 Nisan

6.İskele ve Kalıp ve Hareketli Platform

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

29 Mart 31 Mart

No Dig Expo Turkey- Altyapı ve Kazısız T

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

05 Nisan 07 Nisan

18 Yükseköğretim Tanıtım ve Eğitim Fuarı

Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi Antalya

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

05 Nisan 08 Nisan

Elazığ Düğün ve Konsept Fuarı

Fuar ve Sergi Alanı Elazığ

Gelecek Fuarcılık Hizmetleri Kültür Ve Sanat Etkinlikleri Paz. San Ve Tic Ltd. Şti.

12 Nisan 15 Nisan

Afyonkarahisar Tarım Hayvancılık ve Tarı

Kültürpark Belediye Fuar Alanı Afyonkarahisar

ART Fuar Org.Tic Ltd.Şti.

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi