SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI SHF 2016’DA

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI SHF 2016’DA

​Türkiye’nin İş Sağlığı Güvenliği ile Yangın Acil Durum Arama Kurtarma alanlarındaki en büyük fuarı ve en kapsamlı etkinliği olan Uluslararası SHF Fuarları, 22 – 25 Eylül 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) sektörü bir araya getirmeye hazırlanıyor.

22-25 Eylül 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi (İFM) ‘de gerçekleşecek olan, yangın, acil durum ve arama kurtarma sektörlerinin sektöre özel tek fuarı 20. Uluslararası SHF Fire&Rescue Fuarı, katılımcı ve ziyaretçilerinin heyecanlı bekleyişi ile yeni dönem hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor.
 
Uluslararası SHF Fuarları’nın Fire&Rescue başlığı her sene sektörün öncü firmalarının katılımının yanı sıra önemli kamu kuruluşları ve ilgili dernekler tarafından desteklenerek büyümeye devam etmektedir. Türkiye’nin en güvendiği kurumlardan biri olarak sosyal sorumluluk anlayışıyla toplumumuzu bilinçlendirmeye yönelik faaliyetlerine aralıksız devam etmekte olan sivil toplum kuruluşlarımız da, 22-25 Eylül 2016 tarihleri arasında Fire&Rescue Fuarı’nda arama, kurtarma ve acil durum konularına dair bilgilendirme ve paylaşımlarıyla standlarında ziyaretçilerini ağırlayacak.
 
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ve Orman Genel Müdürlüğü Orman Yangınlarıyla Mücadele Daire Başkanlığı’nın katılımları ile gerçekleşecek olan fuarda başta İstanbul, İzmir ve Ankara Büyükşehir İtfaiye Daire Başkanlıkları olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinden itfaiyeciler de katılımcı ve ziyaretçi olarak yer alacak.
 
Sektöre özel, uluslararası ihtisas fuar kapsamında düzenlenen Uluslararası SHF Fire&Rescue Fuarı’nın heyecan verici ortamında yer almak ve sektörün büyüyen ticari hacminden payınızı almak, sektördeki konumuzu pekiştirmek üzere, 22-25 Eylül 2016 tarihleri arasında Fire&Rescue Fuarı’na katılmanız sizi sektör hakkında detaylı olarak bilgilendirecek.
 
SHF 2016’YA İLGİ BU SENE DE OLDUKÇA YÜKSEK DÜZEYDE
Uluslararası SHF Fuarlarının bir diğer önemli başlığı olan Safety & Health Fuarı’nda ise sağlıksız çalışma koşullarının neden olduğu kaza risklerini ve meslek hastalıklarını en aza indirecek olan yeni teknoloji, ürün, hizmet ve uygulamalar sergilenecek. Son 4 aylık döneme girilmesi ile birlikte ilgili dernekler, sektörel yayınlar, yurt dışındaki benzer fuarlar ile işbirliği anlaşmalarının çoğunu tamamlamış olan SHF 2016’ya ilgi bu sene de oldukça yüksek düzeyde.
 
İş sağlığı ve iş güvenliği sektörünün tüm ilgililerini bir araya getirecek ve 15 binin üzerinde sektör profesyoneline ev sahipliği yapacak olan 5.Uluslararası Safety&Health Fuarı, 2016 yılında da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı - ÇSGB ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi - ÇASGEM’in katılımları ve sektöre olan destekleri alanında en büyük yerli fuar olma özelliğini korumaya devam ediyor.
 
Sektörün ilgisi ve desteği ile büyümeye devam eden Kamu, Özel Sektör, İSG Profesyonelleri ve Sivil Toplum Kuruluşlarının tek buluşma adresi olan SHF Safety&Health Fuar’ının, temsil ettiği değer ve önem açısından yalnızca fuar olmanın ötesine geçtiği ifade ediliyor.
 
5.Uluslararası Safety&Health Fuarı özellikle yüksek riske sahip firmaların mutlaka ziyaret etmesi gereken bir organizasyon olarak gösteriliyor.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi