​2016 Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı’nın Teması “Güvenlik” Olacak

​2016 Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı’nın Teması “Güvenlik” Olacak

13-17 Ocak 2016 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo Center’da, bu yıl 30.su düzenlenecek olan Uluslararası İstanbul Anne Bebek Çocuk Ürünleri (CBME)Fuarı’nın teması “güvenlik” olarak belirlendi.

“Hayata Güvenle Başlamak” mottosuyla oluşturulan etkinliklere fuar boyunca çocuklar ebeveynleri ile katılabileceği gibi, fuar kapsamında, çocukların hem eğlenmesi hem de güvenlik konusunda bilinçlendirilmesi hedeflenecek. Ebeveynlere yönelik seminerlerin de gerçekleştirileceği Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı kapsamında, ebeveynlerin evde çocuk güvenliği sağlamak için dikkat etmeleri gerekenler hakkında uzmanlar bilgi verecek. 

cbme 2016AKUT Ev Güvenliği Hakkında Bilgi Verecek

Uluslar arası İstanbul Anne Bebek Çocuk Ürünleri kapsamında, AKUT İlkyardım Eğitim Merkezi Mesul Müdürü Dr. Meriç Şahin, evde bebek ve çocuk güvenliği için yapılması gerekenleri ve bebeklere ilkyardım uygulaması hakkında bilinmesi gereken noktaları ebeveynler ile paylaşacak.

Trafikte Çocuk Güvenliği Ele Alınacak

2016 İstanbul Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı’nda (CBME), çocuklara trafik kurallarının öğretilmesi, otomobillerde bebek koltuğu kullanımı, emniyet kemeri kullanma alışkanlığı gibi bilgiler “Trafikte Çocuk Güvenliği” paneli ile ebeveynlerle buluşacak.

İnternette Çocuk Güvenliği

Çocukların internet güvenliğini sağlamak amacıyla kaleme aldığı Çocuğuma Dokunma adlı kitabı ile Tülay Acar da, Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı’nda ebeveynlere seminer verecek.  Fuarda ayrıca otizm ile spor ilişkisi de konuşulacak. Otizmli çocuklar ve otizmli çocukların spor yapmasının önemi hakkında Şenay Yılmaz ebeveynlere bilgi verecek.

Hamile, Bebek ve Çocuklara Yönelik Etkinlikler

2016 Uluslararası İstanbul Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı kapsamında, hamilelere yönelik Nefes Teknikleri paneli de düzenlenecek. Bunun yanı sıra çocuklar için Küçük Şeflet Mutfakta etkinliği, bebek ve küçük çocuklar için ise Kanguru Dansı etkinliği gerçekleştirilecek.
13-17 Ocak 2016 tarihlerinde ebeveyn, bebek ve çocukları bir araya getirecek olan Uluslar arası İstanbul Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı kapsamında, hamilelik sürecinde, bebeklik ve çocukluk dönemlerinde güvenlik ele alınacağı gibi, ebeveynlere yönelik bilgilendirici birçok seminer düzenlenecek.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

21 Mart 25 Mart

Doğu Marmara Kozmetik ve Kişisel Bakım F

Kocaeli BB Uluslararası Fuar Merkezi İzmit

Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş.

28 Mart 29 Mart

Akıllı Şehirler Konferansı ve Fuarı

JW Marriott Hotel Ankara

MCI Fuarcılık Dış Ticaret Ltd. Şti

29 Mart 01 Nisan

6.İskele ve Kalıp ve Hareketli Platform

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

29 Mart 31 Mart

No Dig Expo Turkey- Altyapı ve Kazısız T

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

05 Nisan 07 Nisan

18 Yükseköğretim Tanıtım ve Eğitim Fuarı

Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi Antalya

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

05 Nisan 08 Nisan

Elazığ Düğün ve Konsept Fuarı

Fuar ve Sergi Alanı Elazığ

Gelecek Fuarcılık Hizmetleri Kültür Ve Sanat Etkinlikleri Paz. San Ve Tic Ltd. Şti.

12 Nisan 15 Nisan

Afyonkarahisar Tarım Hayvancılık ve Tarı

Kültürpark Belediye Fuar Alanı Afyonkarahisar

ART Fuar Org.Tic Ltd.Şti.

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi