​Logitrans Fuarı 10.kez düzenlenecek

​Logitrans Fuarı 10.kez düzenlenecek

Her geçen yıl daha da büyüyerek lojistik endüstrisinin Avrasya’daki buluşma merkezi olan Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı kapılarını bu yıl 10. kez açıyor.

Arkas, Ceynak, Etis, Jungheinrich, Karınca, MCCL, Neptune Lines, Omsan, Pegasus, Samsun Lojistik, SGS TransitNet, Soft, Taha Kargo, THY, TransportOffice.NET, Ulukom, Ulusoy, Ulustrans, Xinerji, Yeşilyurt gibi firmalarının şimdiden yerini aldığı fuarda, tedarik zincirinin tüm halkalarının önde gelen markaları iddialarını sergileyecek.

Taşımacılık ve lojistik alanında Türkiye’nin yanı sıra dünyanın da sayılı markalarının yer aldığı Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı, ziyaretçi niteliğiyle de ayrışıyor. ‘Her yıl, ziyaretçilerimizin sayısı kadar niteliği de dikkat çekici bir şekilde artıyor’ diyen logitrans Fuarı Müdürü Altınay Bekar, bunun özel ziyaretçi çalışmasına bağlı olduğunu belirtti. Altınay Bekar şunları söyledi: “logitrans, sanayi ve ticaretin farklı ihtiyaçlarına yönelik taşımacılık ve lojistik hizmeti sunan şirketlerin en önemlilerine ev sahipliği yapıyor. Bu da beraberinde çıtanın daha da yükselmesini getiriyor. Geçen yıl ziyaretçi kayıtlarımız arasındaki lojistik satın almacıların firmalarına baktığımızda; Eczacıbaşı, Unilever, Media  Markt, H&M, Migros, Bosch, Colins, Lacoste, Şişe Cam, Hugo Boss, Marshall, Paşabahçe gibi bir yanıyla iç pazarda depolama ve dağıtım hizmetleri, bir diğer yanıyla da yurtdışı pazarlarda çift yönlü taşıma hizmetleri satın alan isimleri görüyoruz.”

Altınay Bekar, son olarak; “Bosch, Goodyear gibi otomotiv; Mudo, Boyner gibi tekstil; Eczacıbaşı gibi ilaç; Unilever, Polisan, Marshall, Bayer gibi çok sayıda boya ve kimya; Ülker, Eti, Baktat, Coca Cola gibi gıda şirketleri; Rehau, Bosh Ev Aletleri benzeri dayanıklı tüketim malları; Ikea, Bauhaus gibi mobilya ve market zincirleri ile BP, Çalık ve benzeri enerji şirketlerinin temsilcileri de logitrans’ın sunduğu lojistik yenilikleri ve olanakları yerinde görmeye geliyor” şeklinde konuştu.


EKO MMI Fuarcılık Tic. Ltd. Şti tarafından bu yıl 10. kez düzenlenecek “Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı” 16-18 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. salonlarda gerçekleştirilecek. Avrupa ile Yakın Doğu arasında mükemmel bir köprü oluşturan logitrans; lojistik, telematik ve taşımacılığın tüm değer zincirindeki geniş ürün ve hizmet yelpazesini içeriyor.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi