Gıda Sektöründe yenilikçi çözümler FOOD-TECH 2016'da

Gıda Sektöründe yenilikçi çözümler FOOD-TECH 2016'da

Her yıl Avrasya Ambalaj Fuarı ile eş zamanlı düzenlenen Food-Tech Eurasia Fuarı, Türkiye ve Avrasya ülkelerinde hızla gelişen gıda ve içecek sektörlerünü buluşturuyor

Her yıl Avrasya Ambalaj Fuarı ile eş zamanlı düzenlenen Food-Tech Eurasia Fuarı, Türkiye ve Avrasya ülkelerinde hızla gelişen gıda ve içecek sektörlerine yönelik; işleme, dolum, ambalaj ve pazarlama konularına yenilikçi çözümler üreten firmaları ve nitelikli ziyaretçileri, Tüyap Kongre ve Fuar merkezi’nde buluşturmaya devam ediyor. 11. Uluslararası Yiyecek ve İçecek Teknolojileri Fuarı 2-5 Kasım 2016 tarihlerinde kapılarını açacak.

Üretici ve distribütörler Food-Tech Eurasia ’da; Gıda Sektörü, İçecek Sektörü, Fırın ve Pastaneler, Otel Yöneticileri, Restoran, Cafe, Bar İşletmecileri, Fast Food Yöneticileri, Gıda Hizmet/Catering Firmaları, Kamu-Özel işletmeler, Satın Alma Uzmanları, Askeri satın alma komiteleri, Gıda İşlem Mühendis ve Teknisyenleri, Eğitim Kurumları gibi sektörlere yönelik çözüm bulabilecek. 200’ün üzerinde firma, ürünlerini Food-Tech Eurasia'da sergileyecek.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi