​Asansör İstanbul, 2017 MART’INDA TÜYAP’TA!

​Asansör İstanbul, 2017 MART’INDA TÜYAP’TA!

Asansör ve yürüyen merdiven sektöründe 1992’den beri düzenlenen, dünya çapındaki köklü fuar organizasyonu Uluslararası Asansör İstanbul, 15. kıtalar arası buluşma için geri sayıma başladı…

İFO Fuarcılık tarafından AYSAD’ın (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği) desteği ile iki yılda bir Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilen ve alanında dünyanın en büyük üç fuarından birisi olarak gösterilen Asansör İstanbul, 15. kez kapılarını açıyor. İtalya, Almanya ve Çin pavilyonlarına da ev sahipliği yapmaya hazırlanan köklü fuarda, dünyanın en büyük firmalarının yanı sıra Türkiye’nin de dört bir yanından sektör temsilcileri yer alıyor.  Uluslararası pazarlara açılmak için bölgenin tek fuarı olarak kabul edilen Asansör İstanbul 2017’ye 30 ülkeden 450 firmanın katılımı hedeflenirken, organizasyonu yurt içi ve yurt dışından 30 bin profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor. Asansöre dair tüm yeniliklerin ve en yeni teknolojilerin bir arada sergileneceği, AYSAD ve ELA (Avrupa Asansör Derneği) desteğiyle düzenlenecek konferans programları ile de sektördeki son gelişmelerin paylaşılacağı Uluslararası Asansör İstanbul 2017 Fuarı, 23-26 Mart tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nün 11-12-13 ve 14 numaralı salonlarında gerçekleştirilecek. 

1992 yılından bu tarafa dünya asansör sektörünü İstanbul’da buluşturan Uluslararası Asansör İstanbul Fuarı’nda konut ve ticari bina asansörlerinden hastane asansörlerine, ev içi asansör ve kişisel taşıyıcılardan oto asansörlerine, yük ve servis asansörlerinden yürüyen merdiven ve yürüyen yollara kadar farklı kategorilerde en yeni ürün, ekimpan, malzeme, teknoloji ve uygulamalar bir arada sunuluyor. Fuar aynı zamanda AYSAD’ın destekleriyle Türkiye, Balkanlar, BDT Ülkeleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgelerine ait yeni iş olanaklarının ortaya konulduğu, doğrudan satışları artıran uluslararası bir ticari arena olarak da öne çıkıyor. 

Yerlerini çok önceden kesinleştiren katılımcılar, yeniliklerini Asansör İstanbul’da sergilemeye hazırlanıyor!

2015 yılındaki Asansör İstanbul’a katılan firmaların yüzde 68’i, şimdiden 2017’deki buluşma için yerlerini onayladı. Fuar katılımcılarından Almanya merkezli Ziehl-Abegg, Asansör İstanbul’u dünya çapında ün yapmış bir fuar olarak değerlendirirken, organizasyon süresince ziyaretçilerini, “ZAtop SM, ZAdyn 4CS, ZArec 4C, ZAdisc SL” markalı sürücü ve geri besleme ekipmanlarıyla buluşturacak.

Marka bilinirliği ve satış hacmini artırmak için Asansör İstanbul’a katıldığını belirten Ake Asansör AKE markalı yürüyen merdiven ve asansör ekipmanları ile iş ortaklarından olan Hiro Lift, LiftEquip, EHC Global, SEMPERIT markalı yürüyen merdiven ve ekipmanları, kuyu ve kuyu dibi gerektirmeyen asansör çözümleri ve engelli sistemlerini sergilemeye hazırlanıyor. 

Mikro işlemcili asansör kumanda sistemi üreticisi olan Mik-El Elektronik ise fuar süresince kendi markası olan asansör kumanda sistemleri, kumanda panoları, asansöre özel inverterlar, seri haberleşmeli kat ve kabin butonyerleri ile kartlarını sektörle buluşturmaya hazırlanıyor.

Asansör sektörünü iki yılda bir İstanbul’da buluşturan fuarın 23-26 Mart 2017 tarihlerindeki 15. buluşmasına katılım konusunda detaylı bilgi almak isteyenler, www.asansoristanbul.com adresini ziyaret edebilirler.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

25 Eylül 30 Eylül

Diyarbakır 6.Kitap Fuarı 2018

Tüyap Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.

26 Eylül 29 Eylül

CNR HOME&DESIGN

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Pozitif Fuarcılık A.Ş.

26 Eylül 29 Eylül

Hometex 2018

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

İstanbul Fuarcılık A.Ş.

26 Eylül 29 Eylül

5.Uluslararası Sleep Well Expo 2018

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Voli Fuar Hizmetleri A.Ş.

26 Eylül 30 Eylül

Samsun 4.Tarım Fuarı 2018

Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.

27 Eylül 29 Eylül

4.Uluslararası Tekstil ve Konfeksiyon Ma

Kahramanmaraş Belediye Fuar Merkezi

ECR Fuarcılık Ltd. Şti

27 Eylül 29 Eylül

Promosyon Show İstanbul Fuarı

Pulman Convention Center- Yenibosna İstanbul

Sky Fuarcılık A.Ş.

27 Eylül 29 Eylül

İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı İstanbul

Afanya Fuarcılık Ltd. Şti

27 Eylül 30 Eylül

İzmir Emlak Gayrımenkul ve Yatırım Fuarı

Fuar İzmir Alanı - Gaziemir

Elit Fuarcılık Hizmetleri Ltd.Şti.

27 Eylül 30 Eylül

AIREX -İstanbul Airshow 12.Uluslarar

Atatürk Havalimanı A 14 Apronu İstanbul

MİNT Fuarcılık ve Organizasyon A.Ş.

27 Eylül 30 Eylül

9.Van Turizm ve Seyahat Fuarı

Ortadoğu Expo Fuar ve Kongre Merkezi Van

Ajansasya Fuarcılık Org. Ltd. Şti.

27 Eylül 30 Eylül

Farmers' Fairs -Batı Karadeniz 3.Gıda,

Çaycuma Fuar Alanı Zonguldak

Expolink Fuarcılık Hizmetleri Tic.A.Ş.

27 Eylül 30 Eylül

Türk Diş Hekimleri Birliği Expodental 20

ATO Kongre ve Sergi Sarayı Ankara

Türk Diş Hekimleri Birliği Fuar ve Org. Ltd. Şti.

28 Eylül 07 Ekim

Manisa Kitap Fuarı

Manisa Belediyesi Fuar Merkezi

SNS Fuarcılık Tan. Org. Rek. Yay. San. Tic. Ltd. Şti

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi