BOLU 2016 KANATLI HAYVANCILIK VE TEKNOLOJİLERİ FUARI

BOLU 2016 KANATLI HAYVANCILIK VE TEKNOLOJİLERİ FUARI

Bolu Fuarı 2016 23-26 Temmuz 2016 tarihinde Bolu Belediyesi Yaşamkent Sergi Alanında

Bolu’nun lokomotif sektoru olan kanatlı hayvancılık konusunda bolgedeki en buyuk buluşma adresi olacak olan FUAR, Bolu İlimizin ev sahipliğinde 23-26 Temmuz 2016 tarihinde kapılarını acıyor. 
Son teknoloji entegre uretim tesisleriyle faaliyet gosteren ve Turkiye’nin beyaz et ihtiyacının yaklaşık yuzde 30’unu karşılayan Bolu’da gercekleşecek olan bu buyuk organizasyon, Turk kanatlı sektorunun beyaz et, yumurta, ekipman ve teknolojileri konusunda soz sahibi firmalarını aynı cayı altında toplayacak buyuk bir ticari platform oluşturacaktır. Bunyesinde 8 entegre tesis, 2.802 işletmeye ait yaklaşık 4.000 kumeste faaliyet gosteren bolgenin lider konumundaki ilidir. Sektorun hedef pazarları temel alınarak hazırlanan organizasyon, mevcut ticari işbirliklerinin geliştirilmesi ve yeni iş bağlantıları kurulmasına zemin hazırlayarak ulke ekonomisine onemli katkılar sağlayacaktır. Kanatlı hayvancılık sektorunun en onemli oyuncularından olan yetiştiricileri ve yeni yatırımcıları aynı catı altında bir araya getirecek olan Fuarda yapılacak ikili iş goruşmeleri sonucunda ulkemizin ekonomisine ciddi katkı sağlayacak ciddibir iş hacminin gercekleşmesi beklenmektedir. Ayrıca alanında soz sahibi yerli ve yabancı seckin ust duzey bilim insanları ve sektor temsilcileriyle, sektorun tum yonlerinin ele alınacağı sempozyum duzenlenecektir. 
Kanatlı et sektorune yon veren lider isimlerin buluşma noktası olacak olan Fuarda; Tavukculuk, hindi entegreleri ve teknik gereclerinden; yem hammaddesi ve katkı urunlerine, paketleme ve lojistik sistemlerinden; danışmanlık hizmetlerine, yumurta toplama ve etiketleme sistemlerine kadar pek cok urun ve hizmetin sergilenecek olup, ciftciler, gıda işleme sanayii yoneticileri, yem fabrikası yoneticileri, universite oğretim gorevlileri, entegre firma yoneticileri, gıda toptancıları ve ilgili pek cok grup ziyaret edecektir.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

21 Mart 25 Mart

Doğu Marmara Kozmetik ve Kişisel Bakım F

Kocaeli BB Uluslararası Fuar Merkezi İzmit

Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş.

28 Mart 29 Mart

Akıllı Şehirler Konferansı ve Fuarı

JW Marriott Hotel Ankara

MCI Fuarcılık Dış Ticaret Ltd. Şti

29 Mart 01 Nisan

6.İskele ve Kalıp ve Hareketli Platform

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

29 Mart 31 Mart

No Dig Expo Turkey- Altyapı ve Kazısız T

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş.

05 Nisan 07 Nisan

18 Yükseköğretim Tanıtım ve Eğitim Fuarı

Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi Antalya

Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

05 Nisan 08 Nisan

Elazığ Düğün ve Konsept Fuarı

Fuar ve Sergi Alanı Elazığ

Gelecek Fuarcılık Hizmetleri Kültür Ve Sanat Etkinlikleri Paz. San Ve Tic Ltd. Şti.

12 Nisan 15 Nisan

Afyonkarahisar Tarım Hayvancılık ve Tarı

Kültürpark Belediye Fuar Alanı Afyonkarahisar

ART Fuar Org.Tic Ltd.Şti.

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi