İki fuar şirketine rekabet soruşturması

İki fuar şirketine rekabet soruşturması

Rekabet Kurumu, Ankara Uluslararası Kongre ve GL Events Fuarcılık hakkında yürütülen soruşturmada sözlü savunmaları 21 Eylül'de alacak

Ankara Uluslararası Kongre ve Fuar İşletmeciliği Merkezi A.Ş. ve GL Events Fuarcılık A.Ş. Hakkında Yürütülen Soruşturmanın Sözlü Savunma Toplantısı 21 Eylül 2016 Tarihinde Yapılacak
Ankara Uluslararası Kongre ve Fuar İşletmeciliği Merkezi A.Ş. ve GL Events Fuarcılık A.Ş. tarafından 4054 sayılı Kanun’un 6. maddesinin ihlal edilip edilmediğinin tespitine yönelik olarak yürütülen soruşturmada sözlü savunma aşamasına gelindi. Bahse konu şirketler ile ilgili sözlü savunma toplantısı, 21 Eylül 2016 Çarşamba günü, saat 11.00’da yapılacak.
 
Toplantıya katılmak isteyen şikayetçi ve üçüncü kişilerin, “Rekabet Kurulu Nezdinde Yapılan Sözlü Savunma Toplantıları Hakkında Tebliğ” uyarınca, toplantı konusu ile ilgili menfaat ilişkilerini ortaya koyan bilgi ve belgeleri içeren dilekçeyle 07 Eylül 2016 Çarşamba günü mesai saati sonuna kadar Rekabet Kurumuna başvurmaları gerekmektedir.
 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi