​BTSO Üyeleri GDS Fuarı’nı Ziyaret Etti

​BTSO Üyeleri GDS Fuarı’nı Ziyaret Etti

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO), Bursalı firmaların ihracatına katkı sağlamak ve yurt dışına açılmalarına öncülük etmek için hayata geçirdiği Küresel Fuar Acentesi Projesi, yeni fuar organizasyonlarıyla devam ediyor.

Bugüne kadar 3 bin 200’ü aşkın üyesini Küresel Fuar Acentesi Projesi ile dünyanın önemli fuarlarıyla buluşturan BTSO, üyelerinin ufkunu açan organizasyonlara devam ediyor. Proje kapsamında ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren firma temsilcilerinin oluşturduğu heyet, Almanya’nın Dusseldorf kentinde düzenlenen ‘GDS Uluslararası Ayakkabı ve Aksesuar Fuarı’nı yakından inceledi. BTSO Meclis Üyesi Veys Faruk Balkanoğlu başkanlığındaki heyet, sektörün en önemli buluşması olarak gösterilen fuarda iş bağlantıları kurma imkanı yakaladı.

FUAR SEKTÖRÜN NABZINI TUTTU

BTSO Küresel Fuar Acentesi Fuarcılık Şirketi tarafından gerçekleştirilen organizasyon kapsamında

ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren firma temsilcilerinin oluşturduğu BTSO heyeti yeni trendlerin belirlendiği fuarı yakından inceledi. 2016-2017 sonbahar ve kış sezonu ürünlerinin ilk kez görücüye çıktığı fuarda Bursa iş dünyası temsilcileri sektörün nabzını tuttu. Bursa iş dünyası temsilcileri, KOSGEB ve BTSO destekleriyle düzenlenen organizasyon sayesinde sektördeki son trend ürünleri görme imkanı yakaladıklarını söyledi.

BTSO, İŞ DÜNYASINA ÖNCÜ OLUYOR

BTSO öncülüğünde gerçekleştirilen fuarın ayakkabı sektörü temsilcileri için önemli bir fırsat sunduğunu söyleyen BTSO Meclis Üyesi ve heyet başkanı Veys Faruk Balkanoğlu, “Yurt dışına çıkma imkanı bulamayan birçok firma, fuar organizasyonları sayesinde dünyadaki gelişmeleri yakından tanıma imkanı yakaladı. Bursa iş dünyası olarak sektörümüzün dünyadaki durumunu bu fuar sayesinde takip ettik. Birçok önemli marka burada yeni ürünlerini sergiledi. Türk ürünlerinin ne kadar kaliteliği olduğunu da bir kez daha gördük. Organizasyondan dolayı BTSO’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Öte yandan 3 gün boyunca devam eden fuara 180 firma katılırken, yaklaşık 12 bin 500 kişi de ziyaret etti.

 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi