Uşak'ta sektöre yön verecek fuar

Uşak'ta sektöre yön verecek fuar

1 Eylül'de kapılarını açacak 2. Ege Tarım ve Hayvancılık, Süt Teknolojileri, Çiftlik Ekipmanları, Sera Teknolojileri Fuarı'nın kent için bir milat olacağını söyledi.

UŞAK'ta düzenlenecek 2. Ege Tarım ve Hayvancılık, Süt Teknolojileri, Çiftlik Ekipmanları, Sera Teknolojileri Fuarı'na çok önem verdiklerini söyleyen Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sezer, fuarın sektöre yön vereceğini belirtti. 
Uşak'ta bugüne kadar tarımın sanayinin arka planında kaldığını ve gereken önem gösterilmediğini savunan Uşak Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sezer, 1 Eylül'de kapılarını açacak 2. Ege Tarım ve Hayvancılık, Süt Teknolojileri, Çiftlik Ekipmanları, Sera Teknolojileri Fuarı'nın kent için bir milat olacağını söyledi. Sektörün heyecan içinde fuarı beklediğini söyleyen Sezer, "Geçirdiğimiz zor günlerin ardından Eylül ayında düzenlenecek olan bu fuar ilerisi için tarım ve hayvancılığın ufkunu açarak sektöre yön verecek" dedi. Uşak İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Asım Küçükakın ise fuar sayesinde üreticinin daha ucuz ürün alma imkanına da kavuşacağını söyledi. Küçükakın, "Çeşitlilik ve rekabet ortamından dolayı ürünlerin daha ucuz alınması sağlanacak. Yerel satıcılar için ise dışarıdan gelen misafirlere ürünlerini tanıtma fırsatı sunulacak" dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Fuar Takvimi

Özel Röportaj

Yazarlar

2017 Yılında katıldığınız Fuarlar Nasıl geçti?

  • Kötü
  • Çok Kötü
  • Çok İyi
  • Daha iyi olabilirdi
  • İyi